Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Melyik nővel járnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik nővel járnátok, ha ezekből kellene választanotok?

Figyelt kérdés

Ezen a képen lévő 2 lány egyikével:

[link]


Vagy ezen a képen lévő lánnyal?

[link]


Első vagy második?? Csak ha a külsőt nézitek, személyiséget most ne kalkuláljuk bele!


2011. jan. 21. 00:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

El vagy tévedve kérdező szerintem.A 2. képen lévő csaj nem piszkafa.Egyértelműen látszik,hogy sportoló.

Finoman kisportolt test és az átlagtól alacsonyabb testzsír százalék.

A piszkafákon nincs izom,viszont a testzsír%uk átlagos,vagy átlag feletti,vagyis a testük összetétele csont és zsír.Hiába tűnnek soványnak.

2011. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát már ne is haragudj, lehet, hogy van némi izom a karján, de akinek ennyire durván kilátszik a bordája, az sovány vagy nagyon vékony kategória...
2011. jan. 21. 13:53
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

kerdezo.. Attol, mert a bordaja kint van, nem vekony.. Nekem is kint van, megsem vagyok piszkafa..anatomia :) 170cm-hez vagyok 52kg.. Nem vagyok kover sem, de van felesleg boven :) amugy nekem a masodik jon be inkabb, de az elso ketto is aranyos :)

20/l

2011. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem a második, alsó hölgy tetszik jobban. F.
2011. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jó hát kinek mi...nekem a második képen lévő az kicsit már a piszkafa kategória... De most nem szidni akarom a vékonyakat, van akinek az jön be...
2011. jan. 21. 15:35
 16/17 anonim ***** válasza:
a 2. képen lévővel!
2011. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

elsőknek szebb az arca

de az alakkal sincs baj

2011. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!