Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetném vissza a becsületét? SOS!

Figyelt kérdés

Jártam egy sráccal.. és sajnos hülye voltam és otthagytam egy másikért mert tetszett.:S

De az a másik srác szakított velem... de igaz már én is úgy éreztem h ott kéne hagyni mert nagyon köcsög volt velem.

És a végén tudtam meg h kit hagytam ott érte. De újra összejöttem a másik sráccal akit akkor otthagytam. Megígértem neki, h meg fogok változni, ami igaz is. Mert mindig együtt vagyunk meg járok oda meg ő is fog ide.:) + kétszer lefeküdtünk.:$

De az a másik srác egy bunkó fasz. Fél is a mostani pasimtól. Gyáva hülye.. nem is értem h h járhattam vele.:( Mikor még vele voltam odaadtam neki egy telefont, amit ő összetört.. meg egy csomó pénzt elbasztam rá. Meg........ "le is feküdtünk majdnem" vagy 3 percig tartott a "szex" mert elment / fájt is meg bamba volt. Így majd nemsokára rá otthagyott. Tudom, h megérdemeltem. De akivel most járok srác, annak sajnos sokszor van szar kedve, h eszébe jut h én őt egyszer otthagytam.. meg h milyen dolgok voltak... meg h a másik srác milyen bunkó stb...

És am igaza is van.

H tudom visszaszerezni a becsületét h ne legyen szomorú meg h ne gyötörje magát a múlton?:(

15/L


2011. jan. 20. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Itt az a helyzet hogy nem az ő becsülete veszett el hanem a tied,ne haragudj. Ilyen fiatalon ennyi mindenen túl lenni. A legjobb amit tehetsz hogy túllépsz ezen, és többet nem hántorgatod fel az esetet semmilyen formában. Így a srácnak is könnyebb lesz ezen túl lenni, ha már látja hogy emelt fővel viseled, és már szóra sem méltatod a múltat.
2011. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen...

Csak ő meg "megaláztatva" érzi magát.:(

H otthagytam, majdnem lefeküdtem a másikkal és most meg visszamentem hozzá.:/

2011. jan. 20. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:

ülj le vele beszélgetni és mondj valami ilyesmit:

"Figyelj... Látom hogy még mindig aggaszt/foglalkoztat ami történt... De hidd el nem történik meg mégegyszer. Tanultam a hibámból és épp elég nagy büntetés nekem hogy te is szenvedsz attól amit csináltam. Kérlek felejtsük el ami történt, adj még egy lehetőséget hogy bebizonyítsam nem fogok csalódást okozni. Szégyellem magam..."


Aztán adj neki egy kis időt. és tényleg ne okozz neki csalódást. tartsd be amit ígérsz, pl.: ha kettőkor találkoztok ne mondd vissza, és ne is menj fél 3-ra...

2011. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fülünyúl ***** válasza:
100%

15 évesen nem semmi, hogy itt tartasz.


Másik meg, hogy levonhatod a nagy tanulságot, nem minden arany ami jóképű és tetszik, takarhat szar alakot is a megnyerő külső.

Ez vica versa nőkre is igaz, egy szép nő is lehet szar alak.


A srác gondolom örül, hogy most vele vagy, de ő se hülye, biztosan érzi, hogy ő most csak szamár a ló helyett, és mihelyst találsz egy újabb lovat (mert tetszik), megint ott hagyod. A srác önbecsülését talán azzal hozhatod vissza, ha nem kavarsz jobbra-balra mint egy ribanc, hanem ha tényleg őt szereted, akkor vele maradsz és csak őt szereted. Több embert ilyen értelemben szeretni nem lehet. Ha pedig nem szereted ennyire, akkor még most lépj le amíg nem késő és hagyd őt békén.

Nem tudok más tanácsot adni. Esetleg még annyit, hogy a sok pasizás, dugás és kavarás helyett 15 évesen inkább okosodj az iskolában, hogy ne a pinádból kelljen megélned 20 évesen majd.

2011. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!