Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályba, 7 és fél éve ismerem, igazi szerelmet még sose éreztem iránta, de fél éve már nagyon nehéz naponta kibírni.

Idáig próbáltam vele órán szemezni, idáig nem volt rá reakció.

De ma (matek órán - előttem ül) 2x hátrafordult és tudatosan a szemembe nézett (2-3mp).

Majd többször amikor ránézek (másik óra - másik ülésrend) akkor látom hogy nem fordítja ide a fejét de engem kukkol.

Lányok, ha nektek tetszik egy fiú de nem akarjátok közölni vele csak célozgatni hogy teszitek?


14/f


2011. jan. 20. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát lehet valami, de ha jóban vagytok már régóta mondjuk, akkor simán barátként is csinálhatja ezt. Bár ha titokban kukkol, akkor azért lehet, hogy te is bejössz neki. :) Sőt szerintem valószínű, a hátrafordulásból is, mert hát most mér fordulna amúgy hátra, ha nincs más indoka?! :) És hát ugye lehet, hogy te is tetszettél eddig is neki, csak nem mer ugye kezdeményezni, de most, hogy észrevette, hogy te is érdeklődsz iránta gondolta viszonozza. :)
2011. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát barátság nem nagyon..Harag nincs.

Bizonytalan vagyok mert a másik osztálytársamra meg olyan sűrűn mosolyog.. Akkor olyasmi jár a fejemben hogy letojom, ha őt szereti akkor hagyom, tudom röhejes, de rossz ez a bizonytalanság..

kb 2 hónapja megkérdeztem tőle konkrétan hogy bejön-e neki azt mondta hogy semmilyen mértékben!

2011. jan. 20. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!