Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Anyám össze-vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Anyám össze-vissza hazudozott a barátnőmnek!

Figyelt kérdés

Anya és apa elváltak, és én minden második hétvégén anyunál lakom, immáron öt éve. 4 éve ismertem meg a barátnőmet, nagyon szeretem még most is.

Fél éve anyához hozzábútorozott egy fiatalabb pasi, akinek van egy 16 éves lánya, aki ugyanazon a hétvégén szokott ott lenni mint én. Első naptól fogva nekiállt rám mászni, de mindíg visszautasítottam, hogy van barátnőm. Meg is dumáltam apával és anyával, hogy ellentétes hétvégén leszek ott, mert az eléggé félreérthető, hogy egy 18 éves fiú és egy 16 éves lány egy szobában alszik.

A csaj nekiállt hívogatni, mikor mondtam neki, hogy másik hétvégén megyek, megsértődött, de továbbra is zaklatott smsben.

Anya amúgy nem örült, hogy négy éves kapcsolatom van, és összeállt azzal a r.banccal.

Mondta barátnőmnek, hogy szerinte van köztünk valami. Barátnőm fülébe beült a bogár, és egyik nap, mikor wcre mentem, megnézte a telóm, amiben volt egy csomó sms attól a...tól. Lustaságból nem töröltem. A barátnőm szakított, a telefont nem veszi fel. Onnan tudom, hogy anyám kavart, mert elmondta, először a barátnőm, utána anyut is kifaggattam.

Mit tegyek! Nagyon szeretem, nem akarom elveszíteni!!!


2011. jan. 20. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Én elég durva megoldást választanék. Megkérném a barátnőmet, adjon egy esélyt a tisztázásra, és elvinném anyumhoz, akkor amikor ott a másik lány. Tiszta szembesítés. Na, akkor magyarázzák ki a dolgot! Viszont az anyudnak miért lenne az jó, ha a pasija lányával jönnél össze? Ez magas nekem.

Ha 4 éve szeretitek egymást, ezt az esélyt meg kell, hogy adja a szerelmed. A többieknek meg égjen a bőr a képükről. Fúj, de utálom a sz@rkeverőket!!!

2011. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Anyudat kell rávenned,h vallja be a lánynak,h ő kavart!

az sms-eket töröld,a kis r.bit meg szóra se méltasd!

2011. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Kezdetnek keresd fel a barátnőd személyesen és ne tágíts míg meg nem hallgat. Anyukádat meg megzsarolhatod, hogy elmúltál 18, amíg nem ismeri el, h kavart, nem mész hozzá. Mondjuk.
2011. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

A hiba az volt, hogy erről a nyomulásról nem szóltál a barátnődnek. A kisebbik hiba az volt, hogy bent hagytad az sms-eket. Ezeket mindenképp el kell imserned.


Amit át kell gondolnod, hogy akarsz-e olyan lánnyal járni, aki:

1) az anyád susmorgásának jobban hisz mint neked (azaz gyakorlatilag a védekezés jogát sem adja meg annak, aki állítólag a legfontosabb neki),

2) Belekotorászik a telefonodba.


Ha mindezek alapján úgy döntesz hogy vissza akarod kapni, akkor nincs mese, a barátnőin át kell elfognod. Vagyis a barátnőinek kell előadnod a sztoriadat. Szarul hangzik, de ők fognak hinni vagy nem hinni neked, illetve ők döntik e az ügyedet. Ha azt sugallják a barátnők a csajodnak, hogy bocsásson meg ill. halgasson meg téged, akkor nyert ügyed van, ha ők is pálcát törnek feletted, akkor kb annyi.


A csajszi két fentebb elkövetett galádságát idővel az orra alá dörgölheted, de most egyelőre maradj annyiban, hogy az első két hibát elismered, de egyetlen más hibát SEM ismersz el.

2011. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A mostohatestvérednek is meg kellene tapasztalnia, hogy nem csak a barátnőd miatt utasítottad vissza.
2011. jan. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
A telefonban kotorászás teljesen jogos, én is szoktam a pároméban kutatni és nem titkolom mert előtte szoktam. Merjen csak szólni... Hagyom is el rögtön, mert pont annak van titkolni valója akinek ez nem tetszik. Kellett volna szólni a párodnak hogy ez van... Szerintem ne tágíts amellől hogy békülni akarsz és bebizonyítani az igazadat. Megadja magát, én sem bírom sokáig az ilyet meg sztem egyik lány sem. 18/L
2011. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vivybaby13:


Nagyon örülök, hogy nem te vagy a barátnőm. Még hogy "jogos". Csak te AKARSZ belekutakodni, mert nem bízol benne, ehhez neked nincs JOGOD ezt ugyanis a törvény tiltja, kb mint a levéltitok megsértését), csak pofátlanul megteszed, mert a barátod engedi, hogy a fejére nőlj.

2011. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!