Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? (lent)

Figyelt kérdés
Ismerek egy csajt már három éve,már kétszer össze jöttünk de csak csók volt.Nem akarok tőle semmit csak hogy le feküdjünk és hogy össze járjunk. Mondjam meg neki h csak ezt akarom vagy hogy csináljam.Szerintem benne lenne de nem tom hogy aljak elő vele.Tippeket várok. A csaj 19éves és én is.Előre is köszi!
2011. jan. 20. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Így: Ne haragudj, de komolyabb kapcsolat egyelőre nem, viszont egy laza , kötöttségek nélküli kapcsolat érdekelne Veled, mert nagyon vonzó vagy számomra, és gondolom Neked sem lenne ellenedre ha néha találkozgatnánk! ;)
2011. jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem ez hülyeség hogy csak össze járjatok ennek koolyan semmi értelme.ne használd ki..
2011. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hasonló: kedvellek nagyon,viszont komoly kapcsolatot nem szeretnék/nem vagyok még kész rá.. de veled szeretnék egy nyitottabb kapcsolatot, mert igazán tetszel/bejössz.. te mit szólsz?
2011. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

meg ne próbáld azt mondani, h cska élvezzétek egymás társaságát stb. vagy ha igen, akkor tényleg ennyi legyen, és ne több. de szerintem simán add elő, hha gidnolja, akkor összejárhatnátok. egy másféle verzió hamis ábrándokat kelthete, esetleg te is rosszul jöhetsz majd ki belőle a végén, vagy akár a lány is.

ha csak szex, akkor csak szex legyen, semmi több. tapasztalatból mondom (mindkettőt megtapasztaltam) a több mint szex"kapcsoaltban" jelenleg is szenvedek

2011. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát sztem tudd meg mit akar tőled mennyire vesz komolyan a kapcsolatotokat. Ne használd ki de ha ő is benne van sztem egyenesen megmondhatod neki h laza kapcsolatot szeretnél.
2011. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!