Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves lány és 31 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány és 31 éves elvált kétgyermekes férfi. Van jövőjük?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Most lesztek együtt öngyilkosak, vagy miért ne lenne??

Te is tudod a választ. Hülye kérdés...

Get a life! Don't kill yourself!

2011. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szokták mondani hogy a kor nem számít..de ne is haragudj, 20 éves vagy és egy elvált két gyerekes pasival van-e jövőd?? :S te vagy a babyszittere a gyerekeknek ha éppen az apjuknál vannak a gyerekek??és gondolod hogy a felnőttet látják benned a gyerekek, fognak-e rád hallgatni ha tudják hogy csak 20 éves vagy???? egy picit még azért te is gyerek vagy.Lehet hogy a gondolkodásod és az élethez való hozzáállásod nem ezt tükrözi, de azért gondolj bele jobban: nem lenne elég neked egy 27-28 éves srác is??ha felnőttebbé válsz és mondjuk gyereket szeretnél,de ő nem.. akkor mit teszel????Elpazaroltál rá kb. 5-6 évet azért hogy ez kiderüljön??

Én nem mennék bele a te helyedbe..

2011. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fölöttem jól írja, babyszitter, konyhafönök, tisztaságfelelös, szexháziállat. Ez a jövöd.


20 éves vagy, jól gondold meg, hogy akarsz-e rögtön 2 gyereket. Gondolom saját is jó lenne, amire kevés az esély, mert neki van kettö is.


Ne haragudj, de tudod Te is, hogy ez nem kelle Neked, ezért is tetted fel a kérdést.

2011. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs! épp eszű lány az én véleményem szerint ilyen kapcsolatba nem megy bele, de ez az én véleményem. a többség ellent fog nekem mondani.
2011. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

20évesen másnak a két gyerekét nevelni?

Mit gondolsz miért te kellesz neki? Elárulom: mert a saját korosztálya messzire elzavarja a két gyerekével együtt...

ehh...

2011. jan. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
attól függ mit akarsz tőle. simán találkozgathattok, szexelgethettek egy ideig, de komolyabb dolgokat nem érdemes tervezni.
2011. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy így jön le a kérdés :D Én a pasi vagyok és nem a lány :D de kösz.
2011. jan. 21. 16:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Tök mindegy nem? A vélemény ugyanaz.

A veled egykorúak nem állnak meg mi?

:/

2011. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagy róka vagy apafej:D


Most szedtél egy pár új és hasznos gondolatot, amiböl tanulsz.

Ügyes!

2011. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy a velem egykorúak nem állnak meg. A csajszi akar tőlem többet. Én elmondtam neki, hogy nem vagyok tisztában az érzéseimmel és nem akarom megbántani. viszont később lehet hogy lehet köztünk valamivel több.ennyi
2011. jan. 23. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!