Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most már tényleg nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már tényleg nem tudom mit csináljak! Sokáig tűrtem mert megígértem, de már nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. A barátom 20, már három éve vagyunk együtt, még suliban ismerkedtünk meg. Már akkor tudtam róla hogy balhés srác, vagyis bulikból bulikba járt, ivott és szereket is használt. De amúgy meg egy értékes, kedves gyerek, amikor összejöttünk el is mondta, hogy miért használ drogokat, és hogy elvonóra is jár.Azóta eltelt sok idő, sikerült is leállnia félig meddig, nagyon ritkán egy két buliban használt még. Azután visszaesett, kórházba került, akkor megígértette velem hogy ez miatt soha nem hagyom el. Igazából meg sem fordult a fejemben. Az után is leszokott, minden jó volt utána. De nagyon nehéz úgy, olyan állapotban amit a drog okoz látni azt akit szeretsz.Bennem ez van a mai nap. Múlt héten elment bulizni, és megint sikerült valamit beszednie. Hajnalban hívtak fel, hogy menjek mert kórházban van. Azt hittem valami baleset vagy egyéb, de megint a drog végett. Most nem tudom mit tegyek, mert szeretem. De ha most visszaesik, én nem akarom ezt mégegyszer, nem akarom többet olyan állapotban látni, és nem akarom nézni ahogy szenved.De ha meg elhagyom ez miatt, hatalmas lelkiismeretfurdalásom lesz. Fogalmam sincs mit csináljak. Mit tennétek a helyemben?
2011. jan. 19. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy a kapcsolatotok forog kockán, és ha meg akar téged tartani akkor kénytelen lesz leszokni a drogokról.

19/L

2011. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha neki nincs emiatt lelkiismeret-furdalása, neked se legyen. Szabadulj meg tőle minél előbb.
2011. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Morbid, de valószínű: arra a kis időre, amíg meg nem hal, kibírod...
2011. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!