Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akkor most ez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akkor most ez, hogy is "szokás"? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nemsokára valentin nap lesz, és barátom kérdezte, hogy minek örülnék.. Épp sietnem kellett, szóval mondtam neki, hogy majd hnap vissza térünk a témára..

Az lenne a bajom, hogy mi előző barátommal se csináltunk a valentin napból nagy ügyet. Tehát együtt voltunk, közös programot szerveztünk, de ajándék nem volt. Most pedig nem tudom, hogy megmondjam neki, hogy szerintem ebből nem kéne nagy ügyet csinálni, és ne vegyünk semmit, vagy inkább "vezessünk be új hagyományt"??

Ti mennyire csináltok nagy ügyet a valentin napból??

(Egyik ismerősöm még azt is mondta, hogy náluk csak a pasi vesz ajándékot a csaj nem.. Én ezt sem értem.. Tuti, hogy hülyén érezném magam, ha én ott állnék ajándék nélkül. Vagy ez így szokáás?????:O )

Előrre is köszi a válaszokt! :)

17/L


2011. jan. 19. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Kifejezetten ignoráljuk a Valenti napot. Vagyis úgy tekintünk rá, mint a Bálint napra, felköszöntjük a Bálint nevű ismerőseinket. Bár most épp egy sincs.
2011. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Bálint nevű ismerősöm. Minden héten új barátnője van, méghozzá a szebbik fajtából. Bírom a srácot.
2011. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem szoktam tartani a valentin napot
2011. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kifejezetten taszít ez a Valentin-naposdi.
2011. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hehe, én ezt valahogy mindig megúsztam, Valentin napon soha nem volt barátom :) most lesz :) de szerintem mi sem hozunk ki belőle semmit, talán meg sem említjük.
2011. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nem gáz, ha megmondom neki (persze valahogy finoman) h ezt inkább hanyagoljuk??? Mert én nem nagyon jövök lázba ettől a valentinnapozástól..
2011. jan. 19. 20:54
 7/7 Bretso ***** válasza:
Mi lenne benne gáz? Semmi. Mond meg neki, hogy téged taszít ez az ostobaság.
2011. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!