Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit nevezünbk igaz szerelemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nevezünbk igaz szerelemnek?

Figyelt kérdés
egy előbbi oldalon azt olvastam h az első szerelmünket örökké fogjuk szeretni? Ez valóban így lenne? Bután fog hangzani de én nyáron összejöttek a gyerekkori szerelmemmel és azt gondoltam h a felhőkben repkedem, annyira jó volt minden viszont elég "link" volt de velem mindig normális kedves aranyos és még tudnám fogokozni... egyéb okok miatt nagyon megromlott a kapcsolatunk olyannyira h barátságról szó sem lehetett mert még mindig szerettük egymást így hát csúnyán váltunk el már nem beszélünk. Nagyon nehezen tudtam elfelejteni minden gondolatom hozzá menekült és csak arra gondoltam h ha minden más képp alakul még mindig együtt lehetnénk, nem bírtam nyugodni. Viszont most új kapcsolatom van, és nem tudom képes leszek-e őt úgy szeretni mint régi párot. Félek mert még mindig néha-néha eszembe jutnak a régi emlékek bár már érzem h nem olyan töltettel mint anno. Nem akarom becsapni a fiút sem és magamat sem. Tehát visszatérnék eredeti kérdésemhez, tényleg mindig az első szerelmemet fogom igazán szeretni a lelkem mélyén még ha én már nem is úgy érzem??
2011. jan. 19. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
nem igaz.Az emlékek megmaradnak minden korábbi kapcsolatról.Úgy fogol rá emlékezni később hogy az tini szerelem volt.S azt fogod szeretni akivel épp vagy.Minnél korosabb annál érettebb leszel.S rájössz 1 napon az igaz szerelmet csak afelé érezheted aki elvárásaidnak megfelel s te is ő elvárásaidnak.A közös tulajdonságokat kell keresni.Később megfogod érteni,érezni...mindazt amit itt írtam,hogy igaz.Van aki előbb van aki később jön rá 25-30-40 évesen,nemtudni..előre
2011. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meglátod, beleremegsz a tekintetébe, és onnantól fogva nem tudod kiverni a fejedből. Éjjel-nappal rá gondolsz, miatta, és csak miatta kelsz fel reggelente. Nem hiszed el róla, hogy fájdalmat okozhat neked, mert szerinted ő különleges. Aztán mikor kiderül hogy átvert és ugyanolyan mint a többi, csak nézel a semmibe, mint egy őrült és már sírni sem tudsz. Tudatosan akarod elfelejteni és meggyűlölni, de tudod, hogy úgysem sikerül. Még mindig benned él. És ez örökké így marad. Előfordulhat, hogy elütteted magad miatta egy busszal vagy róla írsz kommentet egy vadidegen ember kérdésére, mint az én estemben. Hát azt hiszem, ez az. 18/L
2011. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

utolsó! te tényleg elüttetted magad egy busszal egy srác miatt,aki átvert?!:O

mi baja van a mai fiataloknak?!nekem is voltak gyerekkori szerelmeim,én is csalódtam a tizenéves fiúkban,de én vágytam az igazi (felnőtt) szerelemre,és eszembe se jutott egy h.lye gyerek miatt se butaságot csinálni!!!

(bocs az off-ért)

2011. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!