Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít ha hívod a párodat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít ha hívod a párodat, de nem veszi fel a telefont?

Figyelt kérdés
És utána nem is hív vissza, max. másnap! Ilyenkor megpróbálod többször hívni, vagy hagyod a dolgot! (konkrétan ha éjjel hívod, és tudod,hogy 100% nem alszik, hanem pl."haverozik")
2011. jan. 18. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg szep hogy idegesit, ezert inkabb korulbelul soha nem hivom, de o sem hiv:D
2011. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát irigyellek, hogy megállod, hogy ne hívd!
2011. jan. 18. 23:25
 3/8 Bretso ***** válasza:
Idegesít, ha nem veszi fel, de olyan még nem fordult elő, hogy ne hívott volna vissza aznap, amint észreveszi. Egyébként megszoktam már.
2011. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Altalaban neten levelezgetunk vagy szemelyesen beszelgetunk:) ha raerek akkor a net elott megkap, ha nem akkor tudja hogy hiaba is hivogat! En igy szoktattam az elejetol! A telefont csak uzleti ugyeimre hasznalom:)
2011. jan. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem nagyon szoktam telefonon keresni, drága sajnos. inkább neten az msn-en beszélünk vagy személyesen. amúgy ilyen már volt, h nem vette fel vagy valami, de nem idegesít... ő telefonja... nem kérem számon, h a wc-be is vigye magával mikor épp a nagy dolgát végzi...
2011. jan. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja és én nem szeretem ha hív én se veszem fel sose kb :D:D mindig le vok némítva éjjel, nappal meg sokszor úgy felejtem :D
2011. jan. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem nagyon idegesít,ha nem veszi fel,és persze elindu la képzelőerőm hogy tuti nővel van vagy csak nem kiváncsi rám,nálunk olyan is szokott lenni hogy hívom és kinyom,na aztán ennél rosszabb nincs is :S: Dde mindig kidumálja magát,valamikor azt mondja h nem is látta hogy hívom..stb..engem is max másnap hív fel mintha mise történt volna,de én már kezdem megállni h ne keressem nem akarok megalázkodni,majd hív ha akar...
2011. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen idegesit. foleg az amikor spontan kinyomja es orak mulva hiv vissza.. meg persze ha el se koszon elotte.. :/
2011. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!