Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el? Msn-en összeves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el? Msn-en összevesztünk és nagyon sz@rul érzem magam, mert szeretem.

Figyelt kérdés

összevesztem egy lánnyal aki nagyon tetszik sőt szerelmes vagyok belé (ez már sztem beteges annyira) és napok óta nem beszéltünk.

tel.számát nem tudom,mert msn-en szoktunk :(

És nem tudom,hogy letiltott vagy szar a gép vagy most mi ?

Ha egyszer megbántom akkor már kisebb az esélye,hogy járunk még akkor is ha megbocsátott ?


2011. jan. 18. 21:24
 1/5 anonim válasza:
Felkelsz a gép elöl, lezuhanyzol, felöltözöl és átmész hozzá.. ne neten legyél fasza gyerek..
2011. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
faszbukk myvip email cím írsz neki 1 szivet szorongató bocsi kérő leveket tetess mindent a te hibádnak és vársz ha nem érdekled akk vissza ír 1hamar légy türelmes lehet majd kicsit kéretni fogja magát
2011. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első... Ha a telefon számát se tudja, akkor a címét honnan tudja? ...
2011. jan. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na jó ha te tényleg szerelmes vagy, az egy dolog, de ő is ugyanígy érez irántad? Tudod ha valakit igazán szeretsz, akkor a dolog akár odáig is fajulhat, hogy nem tudsz hibát találni benne, sőt a többiek által közszemmel nézett benne rejlő hibákat is megszereted (egyszerűbben: olyan tulajdonságai is megfognak végül, ami átlagos szemmel negatív tulajdonság vagy hiba). Na filozófiát félretéve, nem tudom min veszekedtetek, de nagyon mélyen gondold át mi az ami annyira megfogott benne, és őszintén, de tényleg őszintén írd meg neki ezeket egy levélben. Még ha olyan dolog is idetartozik, aminek esetleg negatív jelentése is van. Sok türelem kell hogy valakinek meg tudd szeretni a hibás oldalait is, ezt úgy érheted el ha nagyon türelmes vagy vele, és próbálsz koncentrálni csak arra hogy mi az ami megfogott benne leginkább, és végül rádöbbensz, hogy a hibáit is szereted. (csak egy példának okáért a túlzott érzékenységet sorolom ide, ami szerintem sokak szerint már rossz tulajdonság, de egy idő után rájössz hogy igenis jó, csak tudni kell bánni vele).


(F)

2011. jan. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
3. nem gondoltam volna, hogy ennyire gáááááááááááz a srác...
2011. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!