Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak vajon olyan párok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak vajon olyan párok, akik a gyakorikerdesek.hu által ismerkedtek össze?

Figyelt kérdés
Pár napja ezen gondolkozok :) (Igen,sok a szabadidőm:) )
2009. febr. 2. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran olvasom az oldalt eddig egyről tudok! Meg arról, hogy egy fiú keresete az igazit! Nem tom mi lett a vége!
2009. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nemtudok róla de jó lenne. talán kéne nyitni egy olyan témát ahol összetudnánk ismerkedni.vagy ilyemi. nekem is volt már itt olyan lány aki szimpatikus volt, de nem fogok itt más dolgokrol beszélni egy adott témában.
2009. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már tettem itt fel kérdést ilyen témában és rögtön törölték mert hogy nem társkereső!:-(
2009. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
99%
Hmm, ez egy jó kérdés. pont tegnap gondolkoztam el én is ezen, mert egy srác nagyon szimpatikus lett az egyik válasza alapján. és azóta gondolkozom rajta, mi lenne ha írnék neki. de áááá, nem tudom:)
2009. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
igen jó kérdés, nem lenne rossz ha lenne, ilyen irányu téma
2009. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mivel itt minden titkos, nem hinném.
2009. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%

Ezen a kérdésen én is gondolkodtam már, csak nem voltam elég bátor, hogy fel is tegyem. Nekem már van egy majdnem-barátom, akivel ezen az oldalon ismerkedtem meg. Egy válaszom miatt lekiabálta a fejem, én meg írtam neki privit, hogy nem rosszindulatból írtam amit írtam és nem kell leharapni a fejemet... azóta váltottunk pár mailt és elkezdtünk beszélgetni.

A 19:36-osnak. Irhatsz neki nyugodtan, mert nem azért ír szívet melengető dolgokat az anomimitás leple alatt, hogy így imponáljon bárkinek is. Van vesztenivalód?

2009. febr. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
- anonimitás :D
2009. febr. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
én a második vagyok nekem is irhat bérki privit. én örülnék neki nagyon. pussz csajok.
2009. febr. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, és nekem egy bnőm lett innen :)
2009. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!