Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől helyes egy pasi?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy arányos, szimmetrikus arca van.
2011. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem tudom az ilyenre születni kell
2011. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ha sok helye van!
2011. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Meglátni és megszeretni...szerintem,ez relatív,mindenkinek mástól helyes.
2011. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, egy embernek sincs szimmetrikus arca, az emberi arc pont az asszimetria miatt esztétikus, egy szimmetrikus arc visszataszító lenne (nézd meg képszerkesztővel)
2011. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szimmetrikus?

Nekem egy nő sem mondta, hogy helyes vagy, csak, hogy "aranyos" vagyok, meg "cuki".


Erre varjatok gombot!

2011. jan. 18. 19:53
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem sem mondták soha, hogy helyes lennék :D Szerintem annak tényleg születni kell.
2011. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

19:52-nek


Tehát, az arc vizsgálatánál azt nézzük, hogy mennyire simul bele az átlagba, mennyire szimmetrikus, és mennyire hordozza magán a női vagy a férfi nemre jellemző vonásokat.


Egy arcot annál szebbnek látunk, minél szimmetrikusabb, olyannyira, hogy még a szabálytalan vonásokat is megbocsátjuk, ha az arc két fele ugyanolyan. Ez azonban elég ritka, nagyon érdekes például, ha egy embert szemtől szembe megnézünk, majd akkor is, amikor tükörbe néz. Biztos, hogy másnak fogjuk látni, és ez azért van, mert a tükörkép kiadja, hogy az arc két fele nem pontosan megegyező. A szimmetria jó géneket sugall, azt, hogy nem volt az illetőnek olyan komoly betegsége, amely eltorzította volna a vonásait, tehát valószínűleg egészséges gyermeket képes szülni vagy nemzeni.

2011. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

najó, de ezzel azért nem érek egyet, nem hinném hogy a szépségnek köze lenne a jó vagy rossz génekhez...a természet életképest és életképtelent ismer, nem pedig szépet és nemszépet. az életképesség szempontjából egy kötekedő rosszarcú bunkó minden bizonnyal sokkal életképesebb, mint egy szépfiú aki sose volt még részese verekedésnek....vagyis a természet törvényei szerint nem a szépfiú fog szaporodni, mivel a harcban elhullik vagy megöli őt a rosszarcú fazon.....szóval nem ilyen egyszerű az egész (a brit "tudósok" ilyen téren totál analfabéták, nem lehet készpénznek venni amit mondanak, hallottam olyat is tőlük, hogy genetikailag az életképesebb és szimmetrikusabb, aki tetováltat.....még ekkora hülyeséget, akkor 28 évig asszimetrikus voltam és életképtelen, de utána varrattam magamra valamit és egyből szimmetrikus és életképes lettem, OMG)

bocs a kitérőért

2011. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
úgy ahogy nem egyforma hosszú a 2 lábunk vagy kezünk sem...
2011. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!