Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Ha elmondtam egy srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ha elmondtam egy srácnak, hogy tetszik akkor még lehet köztünk valami? ( a többi lent)

Figyelt kérdés
Elmondtam neki, hogy tetszik, de ő azt felelte neki meg más, bár én úgy sejtem nincs senki más. Azóta is nagyon jóba vagyunk, én már lemondtam róla, de néha úgy érzem közeledik felém, lehet, hogy érdeklem csak ő sem tudja mit akar, vagy szimplán csak jól kezelte a dolgot, ti mit gondoltok? Ti kerülnétek a lányt ilyen esetbe, vagy közelednétek felé, esetleg semleges lenne nektek ezek után?
2011. jan. 18. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet, hogy tetszik neki más, vagy ha nem is, csak nem akarta kimondani, hogy neki nem tetszel. Még jó, hogy nem fog megutálni, hiszen tudja, hogy tetszel neki, és inkább próbál még jobban tetszeni neked, mert ez igencsak önbizalom növelő, és jól esik neki. Szerintem tényleg felejtsd el.
2011. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont, ha egyik nap 1 az egyben oda állsz elé és megkérdezed, hogy tetszel e neki bejössz e neki.És megígéred ,hogy többet nem zaklatod vele ,maradhattok barátok ,ha ő nem akarja.Akkor minden mehet tovább nemhiszem ,hogy többet nem fog feled haverkodni.Mellesleg én se küldenék el senkit ,az csak pozitívum hogy tetszik valakinek :D hajrá
2011. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!