Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretik egymást? (szerintetek)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik egymást? (szerintetek)

Figyelt kérdés
1 hete járnak, (egy suliba járok velük, minden szünetbe látom őket) az 1 hét alatt 1x nem láttam, hogy beszélgettek volna vagy egy egymásra nézés semmi az ég világon... A lány barátnői hozták őket össze. Láttam elmenni őket egymás mellett többször is, és még csak a fiú rá se nézett a lányra. A srác nekem tetszik, és eddig (amíg össze nem jöttek) teljesen biztos voltam benne, hogy én tetszem neki, de ez most nem lényeges. Szerintetek létezik, hogy a srác szereti a lányt? Mennyi ideig lesznek együtt? Még csak köszönni se köszönnek egymásnak....
2011. jan. 18. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az iskola nem arra valo, hogy nyaljak-faljak egymast, semmit nem jelent, hogy a maganeletuket nem ott elik.Egy osztalytarsammal jartam 1,5 evig, amig gimnazista voltam, de senki nem mondta volna meg rolnuk, hogy egyutt vagyunk, mert tanulni jartunk oda.


ettol fuggetlenul ok meg szerethetik egymast, csak tudjak hol a hatar.


20/L

2011. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen. Ezt értem, de nem is köszönnek egymásnak, a srác sose várja meg a lányt, mindig otthagyja. Pedig ugyan annyi órájuk van, sulin kívül sincsenek együtt soha. Azért gondolom ha ott volt melletted a párod, köszöntél neki és ő is neked...Meg néha csak beszélgettetek, de ők semmi az ég világon....Mintha nem is ismernék egymást.
2011. jan. 18. 15:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még zavarban vannak egymás előtt. Vagy csak pletyka, hogy együtt vannak.
2011. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a férjemmel jártam egy osztályba három évig. Utolsó évben derült ki, hogy együtt vagyunk, mert bebabásodtam, és az ugye látszik. hét hós terhesen tettem le a vizsgák.

Emlékszem ment is az arcoskodás a hülyéktől, hogy az apa tudja-e.

erre ő odaállt mellém és azt mondta tudom.

Egy lány tudta az osztályból meg az ofő, hogy együtt vagyunk, ő is bizonygatta, mikor mindenki pofára esett, hogy már harmadik éve együtt vagyunk.

2011. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

16.00-ás nagyon aranyos a történeted:))


Egyébként egyetértek, lehet, hogy nem ott élik az életüket bár ha a nagy többséget nézzük(nem tudom milyen stílusúak) igencsak mindenfélét csinálnak a párok a folyosókon. Ha ők is ebbe a típusba tartoznak szerinde-akkor szerintem nem lehet nagy szerelem. Bár elgondolkoznék a helyedben, hogy mennyit egy ilyen fiú, aki csak "így" érzelem nélkül "összejön" valakivel néhány barátnő hatására.


Hány éves vagy?


L/19

2011. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*mennyit ér
2011. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. Amúgy a srác olyan ha szeretné a lányt tuti megkeresné és minimum beszélgetnek vele, nem azt mondom, hogy mindig legyenek együtt, de még csak köszönni se köszönnek egymásnak... Sose beszélnek és suli után se találkoznak, a srác mindig megy haza...és tényleg aranyos történet és mindenkinek köszönöm szépen!!:)
2011. jan. 18. 17:41
 8/10 A kérdező kommentje:
...és egyikőjük se az a zavarba lévős típus.
2011. jan. 18. 17:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Hááát akkor valószínűleg nem szeretik egymást és ha minden "jól" alakul hetek kérdése és szakítanak. Neked pedig hajrá a sráchoz!


L/19 voltam

2011. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2011. jan. 19. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!