Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a nonek?

Figyelt kérdés
Egy rejtely.
2011. jan. 18. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
ÖRÖK rejtély...és rá sem fogunk mi férfiak jönni mert a nőnek a férfi a férfinak a nő kell! <--normális esetben...de valami buzli biztos tud válaszolni neked!xD amúgy ezt sem hinném mert a nők sem tudják mit akarnak...sík hülyék:) meg abba mi a jó ha tudod?:D ezt jobb felfedezni egy nőnél...a többinél úgysem jön be:D
2011. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Rejtély.. és az is marad :)

Ahány nő annyi féle Rejtély van! ;)

L/21

2011. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez az amire még Sigmund Freud se tudta 100%-ig a választ.
2011. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nőknek csak annyi, kell, hogy a férfi jól nézzen ki külsőre, a "belső tulajdonság" mesét meg hagyjuk már. A nők csak azoknak nézik a belső tulajdonsággát, akik tetszenek nekik.Ronda férfiaknak esélyük sincs arra, hogy bebizonyítsák, hogy belső tulajdonságot tekintve a toppon vannak. Ez így van.Komolyan látott már itt valaki olyan kérdést, vagy hozzászólást, amiből az derül ki, hogy egy ronda csávónak van barátnője? Nem hiszem, legalábbis én nem láttam. Szart sem ér az élet.27/F átlagos külső
2011. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőnek saját maga kell. Valaki aki ugyanazt szereti mint ő, ugyanolyan természet, ugyanolyan érdeklődési kör, világnézet, hobbi, stb. Persze az a gond ebben hogy többtucat srác is lehet ilyen/megfelelő ebből a szempontból és biza azt fogja választani aki külsőre jobban néz ki. Szerintem. (24/f)
2011. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!