Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanság nagyon sokat vitázun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság nagyon sokat vitázunk a párommal, minden kis apróságon összekapunk, félek, hogy a kapcsolatunk is befejeződik, a sok vita miatt, hogy oldjuk meg?

Figyelt kérdés
Már 4. éve vagyunk együtt, és jegyben járunk! Ha egyik este megbeszéljük, másnap mintha nem is beszéltünk volna semmiről...
2011. jan. 18. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Hullámvölgy szerintem. Mióta van ez az állapot?

Az előző párommal 7 évig voltunk együtt, kb fél évente volt 1-2 hét, amikor "mosoly szünet "volt.


A rokonságban egy pár éve házas pár azért veszekedett szinte minden nap, mert nem sikerült nekik a baba és stresszesek voltak. Hála az égnek összejött, minden szép és jó :)


Gondolkozz el, hátha áll a háttérben valami /egészségügyi dolog, stresszes munkahely, nyomott családi légkör/, ami feszíti az idegeiteket.

2011. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez egy átmeneti időszak. gondolkodj el rajta, hogy mitől lehet. anyagi problémák, családi problémák, munkahelyi stressz, stb. és ha van valami a háttérben, ami nem olyan boldog, jó, és megszokott mint eddig, akkor nyilván amiatt van a sok veszekedés. egyikőtök idegesebb, vagy épp mindketten. én is voltam hasonló helyzetben, nagyon nehéz volt, de próbáltam tűrni. ha olyat mondott elengedtem a fülem mellett, vagy egyszerűen kimentem a szobából. aztán egy pár hét után, mikor már kicsit lecsengtek a bajok, csináltam egy romantikus meghitt vacsorát és elbeszélgettünk egy üveg bor társaságában, hogy mégis mi volt a baj, hogyan oldjuk meg, stb. egyenes út egy kapcsolatban a beszélgetés, a másik meghallgatása és a sok-sok kompromisszum.
2011. jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, én talán azért vagyok stresszes, mert nem jön össze a baba. :( De! A párom nem tudom miért ilyen. Ez kb. 1 hete kezdődött azt hiszem. Szerintem nem a baba miatt ilyen. Kb. 7 hónapja próbálkozunk babával... Rajtam most jön ki az idegesség.
2011. jan. 18. 11:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor egyértelmű. Oké, hogy a párod nem mondja, hogy már jó lenne, ha össze jönne a baba, de hidd el, belül Őt nagyon emészti a dolog, hogy "nem tudja összehozni". Egy év sikertelen próbálkozás után elmehettek kivizsgálásra /mindketten/. Lehet csak egy apróság miatt késik a picur.

Mond el neki, hogy megérted Őt is, Téged is nagyon bánt, de emiatt ne veszekedjetek!

2011. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!