Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rám küldte a pasiját. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám küldte a pasiját. Miért tette ezt?

Figyelt kérdés
A lány haverom szerelmet vallott nekem, de én elutasítottam, mire ő többször is próbálkozott... Végül mondtam neki, hogy lehet valami akár... neki még van pasija de szakító félben voltak állítólag... na a lényeg, h ezt a pasija megtudta, és a csaj azt állította én akartam vele járni én vagyok szerelmes belé :O hát ti ezt értenétek? a pasija meg nekem jött msn-en, hogy mit képzelek én... a lányt töröltem és többé nem szólok hozzá... vélemény?
2011. jan. 18. 02:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted. kis ribanc
2011. jan. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég gusztustalan. Igazad volt. Az ilyenek nagyon veszélyesek. Bár a pasijának elárulhatod az igazságot, ha meg akarod szívatni a csajt. :)
2011. jan. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Manapság már msn-en intézik a féltékeny szerelmesek ilyetén ügyeiket? Az én időmben még elkaptuk őket az utcán.

Ha van írásos "vallomása" a csajnak, mutasd meg a pasijának. Felejthetetlen lesz!

2011. jan. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"a pasija meg nekem jött msn-en"


Kemény....


Utolsó:


LEN az UTSZÁN nincs kegyelem! xD

2011. jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem igazi kis gyökér vagy: neked jött a pasija MSN-en (?????), hogy mit képzelsz, te meg úgy összekakiltad magad, hogy azonnal törölted a csajt az ismerőseid közül és többé nem szólsz hozzá, mintha nem is létezne... és azzal mi van, hogy te is szívesen lettél volna vele, hm? hogy "átvert"? és? miért nem beszéled meg vele?
2011. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!