Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen fiúról? Szerintetek érez valamit irántam?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel tavaly júniusban ismerkedtem meg neten. ő az első akivel tökéletesen megértjük egymást, és teljesen egy hullámhosszon vagyunk(itt most az interneten megismert pasikra gondolok) rengeteget beszélünk telefonon, sms-ezünk,és facebookon dumálunk még rengeteget. picit eltávolodtunk egymástól az év elején, igazából nem értem, hogy miért, de ez most nem is fontos. nagyon kibuktam, már nem bírtam tovább, hogy egyszerűen még csak nem is keres, tudom..én is megtehettem volna...de sajnos túl büszke vagyok. a lényeg az, hogy újra kezdtünk mindent, és nagyon rosszul mennek a dolgaim mostanság, és ezért még vele is bunkó voltam, de nem hogy eltávolodott volna, hanem mindenhol üzenetet hagy, kérdezgeti, hogy hogy vagyok, jobban vagyok-e? a kérdés az lenne, hogy szerintetek tényleg érdekli, hogy mi van velem? valóban aggódik? érezhet irántam valamit? a nagy távolság miatt sajnos még nem találkoztunk..de talán egy napon majd összejön a dolog. szerintetek lehet ebből a kapcsolatból még valami? eléggé nehezen mondom ki amit érzek..szeretnék neki írni egy üzenetet amiben kifejezem, hogy milyen hálás vagyok mindenért amit értem tett..és hogy mennyire szeretem. tudnátok tippeket, véleményeket, tanácsokat adni? tudom béna vagyok, de nagyon nem akarom elbaltázni ezt az egészet, kérem aki tud az írjon! előre is nagyon szépen köszönök mindent!:)
2011. jan. 17. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Most ezt az ír-nemír problémázást rakjuk félre, szerintem nem ez a lényeg.

Azt kérdezed hogy lehet-e ebből a "kapcsolatból" (azért én ezt nem nevezném egyelőre annak...) valami.

És itt jön egy fontos momentum: a távolság. Jelenleg ez jelenti itt a fő problémát, és nem ez a facebookos-üzengetős ökörködés.

Kérdés: mennyi idősek vagytok? dolgoztok már? van önálló keresetetek? egyedül laktok, vagy szülőkkel? ha szülőkkel, a szülők mennyire jófejek? belemennének hogy egymásnál aludjatok? mekkora az a nagy távolság?

Itt elsősorban a találkozást kéne megoldani. Vagy te mész a sráchoz hétvégére, vagy őt hívod meg magadhoz.

De ha nincs saját lakásotok, önálló keresetetek, és a szülők se hajlandók a vonatköltségeket állni, illetve nem engedik hogy egymásnál aludjatok, akkor ennek a kapcsolatnak szerintem semmi esélye. Legalábbis egyelőre.

2011. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Én is egy hasonló helyzetben vagyok. Mi is így kezdtük mi ti :) Mi már másfél éve tartjuk a kapcsolatot. Nálunk a távolság remélhetőleg nyártól megoldódik.

És bár régebben én is az ilyen internetes ismerkedés ellen voltam.. azóta a sors rám cáfolt! És boldogabb vagyok vele mint valaha voltam. Nyugodtan írd le hogy mit érzel neki legalább tisztában látja ő is a dolgokat meg te is megkönnyebbülsz!! ;)

Ha esetleg szeretnél még róla beszélni akkor írhatsz priviben!

Sok sikert!

2011. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!