Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj a suliba mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj a suliba mi legyen?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Van a suliba egy csaj aki nagyon bejön nekem , szoktam vele beszélgetni de nem tudok igazán közel kerülni hozzá mert mindig a barátnőivel van , egyáltalán nem tudom hogy lenne eséjem a csajnál vagy nem .
2011. jan. 17. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ESÉJJJED akkor lesz ha megtanulsz írni.
2011. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy csaj a suliban? Hát ez fantasztikus. Legyen mondjuk kedd, ami a holnapot illeti. Amúgy meg, esély, és nem eséj.
2011. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

helyes srác vagy? bejösssz a csajoknak?? akk 55% ban van..amugymeg csak van olyan,h nincs a baratnőivel,és akk megkerdezheted,h pl...hmm...hogy ő ma hányas bsszal megy haza??xD najó..ez tenyleg gagyi,de csak tudsz vmit,annyira hülye nemlehető...

ja és ha már ugy erzed,h tetszel neki,mosolyog rad,vagy zavarban van,akk elhivhatnad cukraszdaba vagy vhova...

2011. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mondjuk megkérdezhetnéd, hogy nem akarja-e kettesben folytatni a beszélgetést...

Vagy jelezd, hogy a többiek számodra nem léteznek, csak rá nézz, és nézd meg alaposan, érintsd meg amikor ott vannak a többiek.

2011. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!