Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok az ilyen az mire jó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az ilyen az mire jó? Miért csinálják egyesek ezt?

Figyelt kérdés
Volt egy lány haverom, fél éve vagyunk jóban, igaz, nem sokat voltam vele eddig. Már egy ideje azt hajtotta szerelmes belém, milyen helyes vagyok stb... mondta, hogy de jó lenne ha egyszer együtt lennénk stb. elutasítottam de azzal az okkal, hogy most inkább ne, mert én mást szeretek nem megy nekem.. várt mondta megért. na most 1 hete felhoztuk a témát megint mondtam, hogyha talizunk oké lehet szó többről is pl. csók vagy ilyenek ha akarja és járnék vele. na a talira nem jött el azzal az üggyel, hogy rosszul volt majd másnap írt egy sms-t, hogy ne haragudjak de majd máskor talizunk nem volt jól, de már jobban van kicsit a taliról meg annyit, hogy talizhatunk máskor de csak haveri alapon másról szó se lehet. Most ezt értitek? Mi van ilyenkor? Ez mire volt jó? Egész héten azt kérdezgette mi jön be nekem rajta bejön-e ő nekem meg mennyire tetszik. Vélemény?
2011. jan. 17. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Játszotta a nagylányt, majd mikor konkrét dologra került volna sor akkor beilyedt. Ennyi.
2011. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

A nők idióták.

Sajnos mindegyik...

Pár év és te is megtapasztalod.

2011. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát lehet megunt rád várni, és elmultak az érzelmei is irántad, és nem akart megbántani... lehet nem ugy jött össze ahogy szerette volna és mégis megbántott:S


és kedves 2. nincs igazad, attol még, hogy téged egy-két lány átvágott nem idióta az egész, viszont nagyon sok pasiról, pontosabban a legtöbbről elmondható hogy óriási köcsögök! this is:S

2011. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de a belsője miatt megkedveltem csak végül látod nem olyan amilyennek mutatta magát...
2011. jan. 17. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!