Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit mondjak, ha szakít velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit mondjak, ha szakít velem? Mi a lefmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
Kb ma a barátom szakítani fog velem,de nem tudom,hogy mit mondjak neki.Sírni nem fogok tudni,mert nem szeretek mások előtt sírni.Nem tudom,hogy mi lenne a lefmegfelelőbb,ha azt mondaná pl:"Azt hiszem ez nem jó így nekem+sorolja a hibáimat" v. "Ezt én már nem akarom folytatni"mit mondjak ami nem is ciki de nem is olyan,hogy örülök neki,hogy szakítunk?
2011. jan. 17. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szakít veled, és te előre tudod az ciki...Szerintem mondd azt neki, hogy megérted, és hogy valóban nem igazán illettetek össze. nem kell kiborulni mert azzal magadat meg őt is kellemetlen helyzetbe hozod. Nyugodtan beszélj vele és feltétlenül ne sírj, mert a csávók szeretik, ha szakításnál összetörik a másik fél. nem tudom miért, de ez van.
2011. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"Megadnád a Tibi számát?" (Tibi helyére behelyettesítendő valami közös ismerős pasi neve)
2011. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy próbálj higgadt maradni. Mond azt, hogy elfogadod a döntését, és hogy minden jót kívánsz neki! Ne engedd, hogy túl sokáig ragozza. Az annyira megalázó! Inkább köszönj el, és lépj le!
2011. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2. válasz is nagyon tuti! Ha meg bunkón szakít veled, akkor mindenképpen vesd be ezt!
2011. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!