Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az igazság? Ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az igazság? Ezen nagyon kibuktam.

Figyelt kérdés

Párommal kb. 5 hónapja vagyunk/voltunk együtt, 1 éve ismerjük egymást.

Pár napja azzal jött, hogy kb. újév óta (amikor a szüleinek is bemutatott, meg barátainak) már úgy érzi nem szeret annyira, mint eddig. És nem érti, ez miért van. Meg ha tovább maradnánk együtt bűntudata lenne, hogy nem képes annyira viszonozni, amennyire megérdemelném.

Mondanom sem kell, derült égből villámcsapásként ért, mert úgy éreztem, hogy nagyon jól megvagyunk, teljes összhangban. Azt mondta, ezen kívül nincs indoka, nem érti ez miért van. Nekem ez kicsit sántít.:S Mintha csak ezzel akarna "takarózni". Tipikus pasi duma, vagy nem?

Nálam, ha szeretek vkit, egyik pillanatról a másikra nem illan el ez az egész, főleg, hogy indokot sem adtam rá. Képes volt velem msn-en szakítani.

Amúgy én voltam neki az első az életében minden téren, és nekem is viszont.

De lehet, hogy soha nem szeretett? Csak tapasztalatszerzés? Ezek után már kár lenne bármit is, max. ismerősök még lehetünk, ennyi. Úgy érzem, nagyon ütött ez a dolog.:S

Vélemény?


21/L


2011. jan. 17. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:

"Tipikus pasi duma, vagy nem?"


Hát eléggé nem, mert engem egyik exem _ugyanígy_ koptatott le (msn is stimmel). De mivel ezt én sem éreztem igazán oknak, és még most se, én azt ajánlom neked, hogy törjél rá - ahogy én is rögtön vonatra ültem - üljetek le beszélni, kérdezd meg tőle, hogy mi hiányzik neki, ami eddig megvolt, mi a hirtelen váltás oka. Addig ne hagyd magad kikosarazni amíg nem képes megfogalmazni az okot!

2011. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25/F voltam, bocs.
2011. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pár nappal előtte személyesen rákérdeztem, és az volt, hogy nincs semmi, hogy tényleg nincs ok.:S De ezt akkora hülyeségnek tartom!

Nálad exed megmondta, mi a valódi ok?

2011. jan. 17. 12:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Szülei, barátai bizonyára "felnyitották a szemét", amiből csak annyi kell hogy kiderüljön számodra, hogy könnyen befolyásolható, gyenge ember.
2011. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem a valós ok a háttérben már nem fog egyezni! :)


5 óra faggatás után ott kötöttünk ki, hogy egyrészt visszamegy lakni a szüleivel - nagyon messze, addig kollégiumban lakott közelebb -, másrészt az volt az indok, hogy jobban ismerem, jobban tudom mi jár a fejében, mint a legjobb barátnője akivel együtt nőttek fel, és ez őt nagyon megfélemlíti, úgy érzi megfullad mellettem, mert nem tud semmit magának megtartani.


És így lett vége.

2011. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebben a szülői hátszél dologban lehet valami, most hogy belegondolok. Jó, akkor ez is közös ... áááá!
2011. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem biztos h egyik pillanatról a másikra változott az érzése, sőt biztosan nem így volt, hanem csak akkor mondta amikor biztosan érezte. amíg nem biztos az érzéseiben jó h nem mondta.. a szülői hátszél is lehet igen, vagy egy 3. akkor szoktak még ennyire indok nélkül szakítani.
2011. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ezt akkor már soha nem fogom megtudni?:( Mert ő nem tud indokot mondani, állítólag...
2011. jan. 17. 13:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon belezúgtam a barátomba és minden öröm volt vele, aztán anyukámék elkezdte áskálódni ellen... rosszembernek állították be. Nagyon kiborultam. Rákérdeztem tőle a vádpontokban, hogy mi igaz és mi nem. Megbeszéltük. Kiderült, hogy ártatlan, ill félreértették a szüleim. De egy ideig Én is úgy éreztem, hogy elillant a kapcsolatunk varázsa, meg lett mérgezve. A barátom ki tartott meg mellettem és persze, szeretett továbbra is és visszatért a régi ragaszkodás, bár már nem ugyanúgy. Én mégis tudom úgy szeretni megint, ahogy kell.

Én se tudtam a magyarázatát a lankadásnak, már arra is gondoltam, hogy megkaptam és kész, ennyi volt, azért kellett mert elérhetetlen volt... de szerencsére éreztem is, hogy nem tudom csak úgy elhagyni (pedig közel álltunk hozzá)


Szóval a szülői beleszólásnak tényleg nagy ereje van, főleg, ha eddig bízott a szüleiben.

2011. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!