Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy haladtál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy haladtál a célig, biztos voltál hogy sikerül, a jelek is ezt mutatták aztán kettétört az egész?

Figyelt kérdés
És egyszerüen ma sem érted, hogy miért?
2011. jan. 17. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, annyira nem láttam a szerelemtől, hogy fel sem fogtam, hogy valójában rohadtul rosszul mértem fel a helyzetet, nem is úgy van ahogy gondoltam. Aztán puff.
2011. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, annyira biztos voltam az egészben, és örültem, hogy végre összejött, aztán puff, gondolt egyet a rohadt k*rva, és kidobott egy másik srác miatt. Eléggé összetörtem.
2011. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
volt a rühes rib*nc átvert 4 hónapig az esküvőt terveztük meg azt hogy örökké együtt leszünk aztán gondolt egyet meghülyült és szakított aztán reccs... ennyi volt.
2011. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 ev utan mondta a volt nom,h legyen vege.Masnap mar volt neki valakije. Ki tudja h mar miota ment a masik dolog....
2011. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan volt, hogy félreértettem. Adtam neki, hogy mennyire jó vele és próbáljuk meg, ő meg csak szimpatizált. Aztán rájöttem, hogy csak szexre kellett volna neki, az idill az összetört. Tisztán lásd a dolgokat és ne képzelj többet, csak amennyit biztosan mutat és mond a kapcsolatotok. Nekem pl. 100* be kell bizonyítani, hogy tetszek neki (ha nem érzem alapból), ahhoz hogy kezdjek megnyílni.


23f

2011. jan. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt bizony! Azóta nincs karbonvázas bringám.
2011. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt, de szerencsére jól sült el.

Amikor ismerkedtünk a mostani párommal, az első 2-3 randi után azt mondta, hogy nem lát bennem semmi különöset, nem fogta meg bennem semmi. Kicsit furcsálltam a helyzetet, mert egyértelműen jól érezte magát velem, még a barátai is azt mondták. Mikor rákérdeztem, hogy hogy is van ez, akkor leszidott, hogy ő így döntött, és kész, nem szeretne többet. Elfogadtam, nem kerestem, megmaradtunk a "Hogy vagy? Mizu?" kapcsolatnál. Ez volt a derékbatörés része. Aztán egyik nap írt nekem egy barátja, hogy mennek XY helyre iszogatni, menjek velük, ha szeretnék. Mivel én sosem tagadtam, hogy jól érzem magam a mostani párommal, és a barátaival is, elfogadtam a meghívást. Drága párom részegre itta magát, és órákon át ecsetelte nekem, hogy azért "kergetett el", mert az előző barátnője nagyon csúnyán megszívatta, és mivel ilyen jó nővel, mint én, még sohasem volt dolga, félt, hogy én is ezt tenném, hiszen ő csak egy kis senki, stb-stb-stb. Magyarán félt a csalódástól, és hiába kergetett el, azóta is rám gondol, és valójában nagyon is szeret, már szerelmes is szerinte, és megbánta. Aztán hazavittem, és onnantól kezdve egy pár voltunk.

21/L

2011. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Igen, annyira biztos voltam az egészben, és örültem, hogy végre összejött, aztán puff, gondolt egyet a rohadt k*rva, és kidobott egy másik srác miatt. Eléggé összetörtem."


ilyen volt velem is, csak én csaj vagyok és a pasi csinálta ezt velem :(

2011. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!