Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van ez a lány miatt soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ez a lány miatt soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés

Amióta ide költözött és amióta ismer engem(sajnos) azóta nekem soha semmi nem akar összejönni,mert betart nekem.Akárhányszor látta vagy meg hallotta valahonnan,hogy nekem tetszik valamelyik fiú rögtön rányomult..Annak ellenére,hogy neki van pasija...Minden lány pasiját elakarja venni,de mivel könnyen kapható ez a fiúknak be is jön elsőre aztán ja..Egy nagy ribanc ezt mindenki tudja.De annyira megutáltam,hogy azt nem lehet elmondani.Semmi jóindulat nincs benne,egyszer pedzegette a témát,hogy én "szép vagyok"-.-"és visszahallottam,hogy neki velem az a "baja"hogy én szebb vagyok mint ő..Hát ezt én nem mondanám,de valószínű ezért piszkoskodik velem.. Még ha meg se említem bárkinek is,hogy ki tetszik nekem,ha látja,hogy jobban megnézek egy fiút másnap már olyanokat,hallok,hogy a buliban ezt meg azt csináltak közösségi oldalakon már ismerősök na és ilyenkor mondom én azt,hogy akkor a fiúról le mondok,mert nekem nem kell az,hogy ha összejövök vele akkor a hátam mögött túr...-.-"Neki nem lehet szólni,hogy vegye észre magát mert akkor veri magát meg hisztizik-.-"


Mit csináljak már?Nekem elegem van ebből..


2011. jan. 17. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:

vigasztaljon az, hogy az ilyennek sose lesz normális családja, férje, gyereke. Ha mégis, akkor max. egy alkoholista. Csak nemi betegségek fognak neki jutni.

Az olyan pasi, aki csak úgy ilyen könnyen elcsábúl, meg se érdemli. Ha én kinéznék valakit, egy ilyen ribanc nem tudna letériteni az útról...

2011. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg jobb, ha az "elvehető" pasiktól megszabadulsz. Akivel vagyok, engem akarjon, nem mást, és ne lehessen eltántorítani. Ha már az elején el lehet, mi lesz később, a szürke hétköznapokban?


És... ne hidd, hogy a saját kudarcaidért más a felelős. Valamit te csinálsz rosszul, ha más nem, akkor azt, hogy rossz pasit választasz.

2011. jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mégis mit akarsz az olyan fiúktól, akik gondolkodás nélkül rámásznak egy nyomulós, könnyen kapható libára? Jobban jársz nélkülük.
2011. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valamit én is rosszul csinálhatok, ez igaz. Vagy azt,hogy tényleg rossz fiúkat választok,vagy hagyom az egészet és nem küzdök meg érte.
2011. jan. 17. 11:52
 5/8 anonim válasza:

Szakítsd meg vele a kapcsolatot, rázd le, költözz külön.

Ez a megoldás.

2011. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megtenném de osztálytársam utolsó év az általánosban..Most megint menjek át másik osztályba? Valahogy csak kibírom ezt a pár hónapot. Remélem,hogy nem oda jön ahova én mert akkor nekem végem..
2011. jan. 17. 12:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Általános suli utolsó éve? Akkor ha jól gondolom most lehetsz 14-15. De akkor b@sszameg, ennyi idősen mi a szarért aggódsz azon, hogy neked sose lesz barátod? Az agyam eldobom, amikor ilyen kislányok siránkoznak azon, hogy nekik sose lesz senkijük. Ha 30 évesen kérdeznéd ugyanezt, azt megérteném, de így...
2011. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most mondom el már 1001x : a te korodban a fiúk is mégcsak felfedezik a saját szexualitásuk, akire nyomulnak, vagy aki fekszik nekik az jön be, a többi srácnak meg marad a kézimunka.


Ha be akarsz jönni a srácoknak később és messze lealázni a "kiscsajt" akkor tanulsz, mert egy idő után, mikor a kedélyek csillapodnak a srácok inkább azt a lányt választják (évekre) akinek van sütnivalója. ;)


Addig élvezd a diákkorod, a fiatalságod.



Megjegyzés: azért cicám, mert a tested a szexre érett az eszed még akkor sem feltétlen. És mielőtt kikelnél magadból, hogy Te nem is azt akarod, akkor Én meg rávágom, de babám az ember azért pasizik...


Good Like Friend

2011. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!