Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondhatom neki amit érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondhatom neki amit érzek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a barátom 24 éves. 2 hete járunk együtt. Amikor találkozunk, vagy amikor beszélgetünk(msn,vagy smst ír)nem szoktunk egymásnak mondani olyat mint pl hiányzol... Ö már korábban mondta nekem, hogy jó lenne már találkozni mert hiányzom neki. De ezt régebben mondta,akkor amikor még ugymond nem jártunk. Nekem nagyon hiányzik és sokat gondolok rá,ezt szeretném vele tudatni ugy mint pl felhívnám és mondanám neki, vagy smst irnék, vagy amikor együtt vagyok mondanám neki, de nem akarom túl hamar sem kimutatni az érzelmeimet.
2011. jan. 17. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. jan. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem ciki, hiszen ezt érzed, meg amúgy is, nem az egész az őszinteségen alapul? Ha ezt furcsállja, akkor nem biztos hogy nagyon hosszútávú kapcsolat lesz... Mutasd ki bátran az érzéseid - szerintem.
2011. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!