Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megtudni igaz-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtudni igaz-e ha a pasi azt mondja hogy a haverjaihoz megy aztán isznak és nem-e valami nőhöz?

Figyelt kérdés
Ez a bizonyos pasi tudja hogy szerelmes vagyok belé de mindig ilyeneket mond hogy mindig megy a haverjaihoz meg isznak vagy nem ér rá,legalábbis azt mondja és ha akarok valamit még én menjek oda hozzá de csak mikor ő ráér!
2011. jan. 16. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez már rosszul kezdődik. Nem gondolod, hogy kihasznál? Tudom a szerelem vak, de ha nem bízol benne, minek akarod?
2011. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szerintem nem szerelmes beléd, ha már így leráz vagy nem megy érted...

nem a megcsalásért aggódnék

2011. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá de nemtudom miért vagyok ennyire oda érte.
2011. jan. 16. 17:28
 4/10 anonim ***** válasza:

azért szereted mert leszar, így neked midig küzdeni kell a szeretetéért, és nem unod meg...

te se foglalkozz vele menj el csajokkal bulizni és meglátod a nyakadon fog lógni :)

2011. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval ahhoz hogy ne csak ki akarjon használni nekem is le kell szarnom?Egyébként vmelyik nap meg ma is írta smsbe meg msnbe is hogy mikor találom otthon de nemmentem el.Remélem jól csináltam.
2011. jan. 16. 17:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Jól csináltad:)
2011. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, h a haverokkal nem csak sörözgetnek :O
2011. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is nemcsak sörözgetnek mert biztos nembírná ki ennyi ideig szex nélkül(3 hét)meg akkor mivel én nem mentem mikor ő neki jó lett vna nemcsak az lett vna a válasza hogy"akkor mindegy"!
2011. jan. 16. 18:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jártok, minek hazudna.
2011. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ezaz hogy már sok hazugságon rajtakaptam így is ezért már nemtudom mit higyjek el neki meg mit nem!
2011. jan. 16. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!