Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok? Mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok? Mit tegyek, hogy ne így viszonyuljon hozzá?

Figyelt kérdés

A páromnak megemlítettem, hogy az egyik barátnőmmel el megyek bulizni. A barátnőmet utálja. A párom nem szokott buliba járni, sőt nagyon rossz véleménnyel van erről. Volt már, hogy elhívtam akkor azt válaszolta, hogy ő nem akar menni,de ha én szeretném,hogy menjen,akkor eljön. Egyszer voltunk együtt bulizni, akkor jól is érezte magát, viszont azóta azt mondja,hogy nem is érti hogy volt képes erre és soha többet nem fog elmenni. Viszont,ha nélküle akarok elmenni,akkor rossz szemmel néz rám és azt mondja,hogy azt csinálok,amit akarok. Ez előtt az eset előtt jó kedve volt, viszont ahogy elmondtam neki,hogy elmegyek majd a barátnőmmel valamikor bulizni rögtön rossz kedve lett és megharagudott rám. Nem azért ilyen,mert én orrba-szájba bulizok, egyáltalán nem. A 2 év alatt mióta együtt vagyunk kb 4x voltam bulizni.

Mit tehetnék,hogy ne így viszonyuljon ehhez fogadja el,hogy nekem szükségem van néha ilyen kikapcsolódásra?

Valamint egyetértetek-e a reakciójával?

Ja igen és megbízik bennem, tudja,hogy sosem csalnám meg.


2011. jan. 16. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
vannak akik nem élvezik a bulikat. pedig amég fiatalok vagyunk addig kell bulizni! te is inkább most éld ki magad!! szerintem túl komoly lehet a srác...
2011. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg, hogy mi zavarja őt? Oka is lehet ennek...
2011. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érthetetlen számomra a viselkedése. Ha én valamit nem szeretek csinálni, de a párom igen, én bizony nem kapnám fel a vizet ha nélkülem csinálná, mert tisztában lennék vele, hogy neki egyszer-egyszer szükség, nekem meg nem.


25/F

2011. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!