Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat hogy nem az akinek vallja magát?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, már több mint két hete ismerem össze is járogatunk. 60km-t utazik, hogy lásson.

Barátnőim nem hiszik el hogy annyi amennyinek vallja magát, mert szerintük többnek néz ki, és lassan abban is kételkednek hogy a neve is az ami.

2x próbáltam már elkérni a személyiét, csak úgy viccként előadva, de nem volt nála, és jogsi sem. Sem pedig bármilyen irat.

Gondolom más is kételkedne a helyemben. Azért ha ennyit utazik, és két alkalommal már bepróbálkoztam, legalább jogsi kéne hogy legyen nála. Nem tudom mi lesz ha harmadjára sem lesz nála... :S


2011. jan. 16. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire meg következőleg mondmeg neki telefonban hozzon valami iratot egyébként ha kocsival megy biztos hogy nála van a jogsi ha mégsem hordja sehova akkor meg egyszerűen hülye majdcsak igazoltatja egyszer egy rendőr
2011. jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Óvatosan csinálj bármit is, ha ezzel lebuksz, tuti hogy nem bocsájtja meg egykönnyen. Kérd meg, hogy mutassa meg az aláírását, vagy egyik haverod telefonjáról hívjátok fel, hogy Szabó Bélát keresitek. Nem ő az? Akkor kivel beszélek?


Egyébként meg vannak nekem is olyan haverjaim, hogy simán mondanánk őket 22nek, közben még csak 17-ek. Még ha a koráról hazudik is, a nevéről miért hazudna?

2011. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kéresd le a mobilszámáról h kié a telefon,lehet hogy még lakcímet is adnak ki...(ha le van titkosítva a telefon az már pech)
2011. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Közösségi oldalon nincs fent? van közös ismerősötök?

Ha kocsival jön, és azt mondja nincs nála semmi, akkor hazudik.


Pénzt nem kért még tőled? :) mert az olyanok szokták még eltitkolni a tényleges személyazonosságukat, akik pénzre utaznak, vagy nős és fél hogy lebuktatod...

2011. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kocsi forgalmijába nincs beleírva a neve? Annyira azért csak nem balf*sz, hogy azt is otthonhagyja.
2011. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát az a durva hogy a forgalmi sincs nála... pech mert titkos a száma is... pénzt még nem kért... nincs közös ismerősünk és közösségi oldalon sincs fent, sőt se msn se skype, elviekben...

arra is gondoltam hogy házas is lehet

2011. jan. 19. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor tényleg eléggé balf*sz, ha még a kocsi forgalmiját sem hordja magával. Olyan nincs, hogy egyedül vagy a kocsijában? Ha igen, akkor nézd meg a napellenző alatt, és a kesztyűtartóban, hátha csak fillent.

Egy rokonát sem ismered? Pontos lakcímét nem tudod, csak azt, hogy 60 kilométerre lakik?

2011. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de tudom csak a várost, más pontos lakcímet nem, de szoktam egyedül lenni a kocsiban, és kutatni fogok ha nem hoz semmi iratot legközelebb sem. Egy rokonát, senkijét nem ismerem :S
2011. jan. 21. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!