Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már Neked olyan, olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már Neked olyan, olyan neked, hogy az előitélet és mások véleménye miatt nem jöttél össze azzal, akit szerettél?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Akit szeretek, az többet számít az összes többi embernél. Nem hagytam annyiban a dolgot, bármennyire nem tetszett ez a családnak vagy a környéken lakóknak. Mondjuk általában minden másban is teszek az emberekre. Nem hiszem, hogy joguk lenne felelősségre vonni bármivel kapcsolatban.
2011. jan. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt. A lány még fiatal korú volt, én már huszonéves. Ez esetben a közvélemény helyett a törvényeink tartottak vissza, nem mertem kockáztatni a börtönt.
2011. jan. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, azt megszívtad. A törvény csak a közösülés bünteti, azt is csak 14 év alatt...
2011. jan. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van baj eleg!En eloszor osszejvok valakivel es utanna szeretem meg...tovabba ha forditva lenne akkor lexarnam mas velemenyet...ha nekem bejon az en dontesem hogy mit csinalok...Mindenutt vannak rossz akaro emberek:|
2011. jan. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt. Én 15 voltam ő 25, nagyon érdekelt, sőt még talán szerettem is, de féltem a következményektől, aztán 3 évre rá összekeveredtünk megint és happy van most!
2011. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
remélem a fiú, akit szeretek, fontosabbnak tartja hogy engem megismerjen még jobban, minthogy a ribanc osztálytársam szavaira hallgasson, aki megpróbálta kiábrándítani belőlem a csávót.
2011. jan. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt, de még nem is ismertem, úgy mondtak róla csupa rosszat, de kiderült hogy csak azért mert azok a lányok bele voltak zúgva,és ne hogy már én elvegyem tőlük. Nem sikerült nekik, 7hónapja imádom :)
2011. márc. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!