Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Te mit tennél?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Te mit tennél? (lent több)

Figyelt kérdés

Szóval összejöttem egy lánnyal, akit már régen kiszemeltem magamnak. Többször kerültem olyan helyzetbe, hogy megcsókolhattam volna, de nem tettem, mert félek hogy rosszul csinálnám(még nem smároltam, de a csaj már sokszor). Emiatt azonban mások cikiznek. Ugyhogy lenne valaki kedves, és leírná nekem, hogy, hogy is kell csinálni?! E-mail is fogadok.

Köszönom


2011. jan. 15. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az emberiség nagyobbik része ezt el tudta intézni ösztönből. Mint a szexet is. Érdekes, hogy neked nem megy...
2011. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

gyakorlati tanácsok:

[link]

2011. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak csókold meg,akkor ráfogsz érezni hogy kell,:-)ne nyomd oda erősen a szád,ezt igazából nem lehet leírni,amikor csinálod akkor fogod érrezni hogy mennyire egyszerű az egész!:D
2011. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!