Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem vagyok szerelmes belé?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, és az az igazság,hogy úgy halálosan nem is voltam soha belé szerelmes.

Bejöttem neki, felszedtem, ő belém zúgott elég rendesen.

Nagyon szeret. Én is szeretem de nem úgy meg nem annyira....

Próbálok beleszeretni, belezúgni, de nem megy, csak óvatosan viszonzom azt amit Ő ad.

Lehet ebből még Szerelem? Felébredhet bennem a tűz?

Semmi baj nincsen vele, nem plázacica, nem nagyképű, komolyan akár mintha csak egy haver lenne, minden, de tényleg minden témáról ,tabu nélkül tudok vele beszélgetni. Nincsenek nagy elvárásai, nem r*banc, tehát minden érv mellette szólna, de valami hiányzik az én oldalamon...:S

Elhagyni nem szeretném mert nem akarok neki fájdalmat okozni, valahogy bele kéne szeretnem úgy igazán , de hogyan?

(nem hiszek abban hogyha nincs szerelem első látásra, akkor később sem alakulhat ki, rengeteg csaj ismerősöm is úgy volt, hogy egyáltalán nem jött be nekik a srác, de adtak egy esélyt, és mára teljesen belészerettek...)

22/F


2011. jan. 15. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem megválaszoltad a saját kérdésed, csak éppen zárójelben :)
2011. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Töltsetek együtt minél több időt és ha akkor sem sikerül belé szeretni, akkor vagy együtt maradsz vele, de szerelem nélkül, vagy keresel mást. Nálam egyébként mindig úgy történt, hogy ha az első időszakban nem ébredt fel bennem a tűz, akkor már később sem. Én valahogy mindig az elején megérzem, hogy nekem való-e a pasi és el tudom dönteni, hogy az esetem-e vagy sem. De ez másoknál lehet másképp, nem vagyunk egyformák.

29/N

2011. jan. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam egyébként mindig úgy történt, hogy ha az első időszakban nem ébredt fel bennem a tűz, akkor már később sem. Én valahogy mindig az elején megérzem, hogy nekem való-e a pasi és el tudom dönteni, hogy az esetem-e vagy sem. De ez másoknál lehet másképp, nem vagyunk egyformák.

29/N

Szóról szóra ugyanígy vagyok ezzel én is. Az ember jó esetben már a legelején érzi a szerelemszerű varázst, erős vonzalmat és ez alakul ki igazi szerelemmé.

25 N

2011. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a tegnapi talink után, kissé erősödött bennem a vonzalom, de még mindig félek hogy összetöröm a szívét, és ezt nagyon nem szeretném.
2011. jan. 16. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!