Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 év különbség nagyon sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év különbség nagyon sok?

Figyelt kérdés

16 vagyok, és múlt héten a westend jégteraszon megpróbáltam ismerkedni egy csajszival. tök jól ment a dolog. beszélgettünk, nagyon aranyos volt. amikor beszélgettem vele végig magabiztosnak tűntem, pedig szerintem a kabátomon is átütött ahogy ver a szivem. ott fogott padlót a dolog, amikor megtudtuk, hány éves a másik. én kb. 15-16 évesnek néztem őt, pedig 18 éves(majdnem 19). ő engem 18-19nek nézett, pedig alig töltöttem be a 16ot. még kicsit beszélgettük, aztán mondta, hogy még beszélgessünk, msn cím csere megvolt. most ugyan ott tartunk. néhányszor beszélgetünk egy héten. de semmi komoly. tuti kiborult a koromon. érdemes tovább próbálkoznom?

* az a tipusu lány ő, aki komoly lenne. aranyos, okos, kedves, és hihetetlenül szép. először azt se hittem el, hogy leáll velem. aztán még ő kérte el az msn címem.


2011. jan. 14. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Most még sok,de pár év múlva nem lesz.

Beszélgess és ne foglalkozz vele.Lehet,hogy megszokjátok.

2011. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igen ez a B terv. semmiképp sem akarom elrontani azzal, hogy letámadom. akkor csak úgy emlékezne rám, hogy az a kissrác, aki nyomult egyszer rám régen. nem tudom őt elfelejteni. még soha sem éreztem ilyet. az álomnő. modellkedik, viszont egyáltalán nem elszállva magától. egyszerüen gyönyörű és még okos is.
2011. jan. 14. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg egyáltalán nem sok.Tetszetek egymásnak és a korkülönbség se látszik,jól elbeszélgettek.akkor mi itt a probléma? :) szerintem semmi.
2011. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De ne nyomulj ráha találkoztok.Először ismerjétek meg egymást.Ha akkor is tetszettél neki mikor nem tudta hány éves vagy akkor most is ugyanúgy gondolja szerintem a dolgokat.
2011. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!