Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves fiú vagyok. Korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok. Korai lenne még nekem csajozni?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam hogy 16 évesen és az alatt, még nem nagyon érdemes csajozni. Ez most akkor mennyire igaz? Most akkor tényleg várjak még vagy mit csináljak? Amúgy azt hozzá tenném hogy szoktam próbálkozni, de eddig egyszer sem jártam sikerrel. Jobban járok ha leállok egy kicsit?

16/F


2011. jan. 14. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megy a dolog, akkor csak rajta. Ha egy olyan csődtömeg vagy mint én, akkor meg teljesen mindegy, hogy mit csinálsz :D
2011. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell leállni, folytasd, idővel meg lesz barátnő is. Ha már holnap becsajoznál se lenne túl korai az első nagy szerelemhez! :)
2011. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Már későőőőőőőőőőőőő

XD

Sose késő...amikor jónak érzed akkor ugyis kialakul...az sosem baj ha minnél elöbb kezded a tapasztalat gyűjtést(nem csak jó tapasztalatokat lehet gyűjteni)

2011. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondja ezt a sok bar*mságot neked? 16 évesen csajozhatsz, de ne várj csodákat. Korai azt tenni amihez fiatal vagy, de szerelmesnek lenni 16 évesen nem korai.
2011. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
merre laksz?
2011. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan.
2011. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy korai. Próbálkozz csak, senki nem számolja hányszor nem sikerül, és az első után már te is azt fogod csak számolni ami összejön.
2011. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!