Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan másfél éve vagyunk együtt.Már pár szakításon vagyunk túl,egyik egy lány miatt volt.A szakítások során egyre kevesebb lett a bizalmam barátommal szemben.Nagyon szeretnék benne bízni, de nem tudok.Egyfolytában az jár a fejemben, hogy mikor fog megcsalni vagy, mikor szakít. Ha nála vagyunk akkor vagy szeretkezünk, vagy játszik a gépén. Ha szólok akkor én vagyok a gonosz, hogy nem hagyom őt soha békén és mindenbe beleszólok.Ha kérdezem hogy szeret akkor igen nagyon de arra nem tud válaszolni hogy miért szeret!Régebben mindig elmondta,hogy miért szeret.De ha arról van szó hogy közös jövő akkor mindig mondja ,hogy az milyen jó lenne(és ez látszik is rajta, hogy komolyan gondolja).Próbáltam vele őszintén beszélni az érzéseimről de ő csak flegmázott és nevetett rajta.Már teljesen össze vagyok zavarodva tőle.Akit eddig megkérdeztem mind azt mondták, hogy szakítsak, de én nem szeretném őt elveszíteni csak visszakapni azt a férfit akibe régebben szerelmes voltam.

Ha szünetelnénk egy kicsit a kapcsolatunkat attól félnék, hogy rájönne, hogy már nem szeret és elkezdene csajozni vagy csak simán végleg szakítana.


17/L


2011. jan. 14. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Öngyilkos lennék... p*csa
2011. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"a jövőtöket tervezed"


Úristen!!


17 évesek vagytok mégis hova tervezel??


Itt látszik, hogy még egy párkapcsolathoz sem vagytok érettek, a pasid meg túl gyerekes...dugni jó aztán ennyi.


Ne tervezz vele előre...

2011. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Azeriel ***** válasza:

NEM SZERET!!! több ok az írásodból: -Ha nála vagyunk akkor vagy szeretkezünk, vagy játszik a gépén.<----GÁZ


De ha arról van szó hogy közös jövő akkor mindig mondja ,hogy az milyen jó lenne(és ez látszik is rajta, hogy komolyan gondolja)<----------NEM SZERET


Próbáltam vele őszintén beszélni az érzéseimről de ő csak flegmázott és nevetett rajta.<-------- NEM ÉRDEKLI mit érzel


Akit eddig megkérdeztem mind azt mondták, hogy szakítsak, de én nem szeretném őt elveszíteni csak visszakapni azt a férfit akibe régebben szerelmes voltam. <-------SOHA NEM KAPOD VISSZA!!


Ha szünetelnénk egy kicsit a kapcsolatunkat attól félnék, hogy rájönne, hogy már nem szeret és elkezdene csajozni vagy csak simán végleg szakítana. <------És akkor mivan ?? nem csak ő van fiú!!


EZ NEM KAPCSOLAT ÉBRESZTŐ!!!

2011. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Azeriel ***** válasza:

Jah elfelejtettem vmit! a kedvenc mottóm.


SOHA NE TERVEZZ ELŐRE!!!!!!!!!!!!

2011. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az egyetlen tanulság, hogy néma gyereknek anyja se látja a fától az erdőt.
2011. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a kapcsolatnak semmi értelme, szakítanod kéne. :(
2011. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ami egyszer tönkre ment az tönkre megy többször is!!!!

BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

2011. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szakítsál!!!

Ugysem 17évesen mész férjhez!!!

2011. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha vennél neki egy számitógépes játékot vagy előfizetnél neki a WoW-ra(gondolon játszik rajta xD) akkor jobban szeretne.vagy ülj le mellé te is.
2011. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

vedd már észre hogy a szemedbe hazudnak!!!!

És nem ez lessz az első mert ezekszerint megtehetik Veled!!!

te csak arra vagy jó a kiscsávónak hogy patron aztán csá!!!

Én a helyedben másfelé keresgélnék!!!!Ma már nemdivat úgysem hogy 17évesen már házaságot terveznek...

Régebben mikor még nem volt mindenki lotyó meg strici akkor így volt de most már nem ezt a világot éljük!!!

2011. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!