Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ti hogy viselkedné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti hogy viselkednétek?

Figyelt kérdés
A barátom messze jár iskolába, ezen a héten gyakorlata volt. Nagyon fáradt szokott ilyenkor lenni, egész héten kértem h jöjjön ki hozzám kicsit,de nem jött.Ma úgy volt h kijön, 11 kor otthon volt, mondta h fél 5 fele kijön, előtte írta h nagyon fáj a feje, mondom nem baj, majd gyógyítgatlak meg kipihened magad, én nem tudtam kimenni hozzá:s Ő meg nem jött ki:s előtte meg mondtam hogy jajj de jó h talizunk meg ilyenek:s Mit csináljak? Van okom haragudni rá szerintetek?(Én nem tudtam hozzá kimenni,ismétlem..)
2011. jan. 14. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
nem értem most egy városba laktok v távkapcsolat? v kolis és ottmaradt?de ha már egy hete nem találkoztatok szerintem nem kifogás az h fája feje... lehet h ő nem gondolja valami komolynak ezt a kapcsolatot...
2011. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gyaszmadar ***** válasza:
van még dobni is van okod. Meg nehogy már egy lány mászkáljon egy pasi után
2011. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az én párom is pontosan ilyen volt, csak ő azért nem jött át hozzám "mert esik az eső"

nos ez abban az időszakban volt, amikor tudta hogy én oda-meg vissza vagyok érte és őt egyáltalán nem hatotta meg, tehát ő annyira nem volt oda értem, mint fordítva


ebből még megcsalás is lehet, ha megtetszik neki valaki más

2011. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egy városba lakunk,igen meg nem kolis hanem bejárós.


Dobni ilyenért nem dobnám, mert nagyon szeretem, és tudom h ő is, komoly tervei van velem :) már lassan 3 éve vagyunk együtt, csak most sajnos nagyon rossz dolgot mondtam neki, ami miatt el akar hagyni :(


Megcsalni meg tudom nem fog!

2011. febr. 10. 11:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,de a fejfájás,lehet akár olyan erős migrén is ,amikor az embernek élni alig van kedve,mert olyan hányingere van,nálam ez elég gyakori.Olyankor nincs az az ember aki ki tudna mozdítani,csak békét és csendet akarok...24/N
2011. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
úristen még ilyet, h dobni valakit ilyenér.. szerintem fogadd el, hogy fáradt és tényleg fáj a feje mert hát ilyen is megtörténhet...
2011. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak azt szeretné, hoyg érezhesse milyen fontos neked :)

Vagyunk néha igy, tudom nem jó szokás, én is művelem néha.


Ha meg szakítani akar meg ki se megy hozzád hát nem tudom.. kérdezd meg tőle hogy akkor most mi a fenét is szeretne konkrétan :)

2011. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azt szabad tudni, hogy mit mondtál neki?
2011. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Fent van az a kérdésem, itt a gyakorin...


el akar hagyni a párom,már azt is mondta h vége, nem akarom, mit tegyek?


így van fent

2011. febr. 10. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!