Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mikor én nem érzem, hogy gond lenne?

Figyelt kérdés
A barátnőm olyanokkal jön, hogy úgy érzi, nem értjük meg egymást tökéletesen, és "fal van köztünk", de semmi konkrét dolgot nem mond, csak azt, hogy ez nála csak benyomás. Én meg semmi ilyesmit nem érzek, hanem hogy minden rendben van köztünk. Szeretem, és tudom, hogy ő is szeret. De mit tegyek?
2011. jan. 13. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Válaszold vissza, hogy a "fal" abból ered, hogy képtelen kifejezni magát feléd, úgy ahogy ezt a fölösleges fal metaforáját sem értetted hogy mire mondta. Váljon nyíltabbá, és nevezze nevén a gyermeket, kerek perec mondja ki hogy mi a gond!
2011. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Tökéletes válasz(Y):)
2011. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!