Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden hülyeséggel felhagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden hülyeséggel felhagyok, kivéve a női büszkeséggel, tartással. Helyes, hogy így gondolom?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyok együtt a barátommal,nagyon-nagyon szeretjük egymást,és elsők vagyunk egymásnak.Úgy még nem voltunk egymással,mert én azért szeretek várni,hogy biztos legyek mindenben,egy szóval nem siettetek semmi,Ő pedig vár rám:) De most érzem úgy,hogy teljesen beleadok mindent a kapcsolatunkba,eddig kissé távolságtartó voltam,de el akarom ezt felejteni.És fura ez,mert eddig is bíztam benne,de volt,hogy csalódtam emberekben,ezért féltem,hogy könnyen megbánt Ő is,de tudom nem tenné.Szeret.Helyes felfogás ez? Nem érdekel innentől a lelki világom,ha meg kell sérülnie,úgyis megfog! Mit gondoltok? (én18,Ő19)
2009. jan. 31. 20:08
 1/2 A kérdező kommentje:
A hülyeség alatt a kis távolságtartást,női taktikázást,várakoztatást értem!Kb. ennyi:)
2009. jan. 31. 20:11
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyiss felé, hisz szeretitek egymást. Ha valaki meg akar bántani úgyis meg fog. Legyetek boldogok, és élvezzétek egymás társaságát. Ne félj az élettől, hisz ami nem öl meg, az erősít.
2009. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!