Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom mitcsináljak. Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mitcsináljak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Holnap találkozok egy sráccal ( nem ketten ) aki nagyon tetszik régóta ... neki is tetszettem nem rég le akart kapni de eltoltam magamtól, valahogy nem jött jókor.. és azóta nem nagyon akar semmit. de most ez elég érthetetlen de szeretem ugyhogy nem foglalkozok vele. kérdésem az lenne hogy szerintetek mit vegyek fel? vagy elhívjam külön lés mondjam el neki hogy sajnálom a múltkorit meg iylenek.. vagy mit mondjak neki ??
2011. jan. 13. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele. az jó ötlet
2011. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem jott jókor?Volt akkor pasid?Gondold magad a helyzetébe.Egyszer már kikosaraztad.Neked ilyenkor mi esne jól?Bocsánat kérés?Gondold át és azt tedd!
2011. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy bocsánatot kéne kérned,azért legyen tartásod. Ha azért nem keresi már a társaságod, mert nem tudott lekapni első próbálkozásra, akkor elég gyenge figura! Küzdjön érted! Nem ám majd még Te térdelsz le elé, mert nem jött jókor a múltkori csók próbája. Ha kezdeményez,belemennék, de ha nem, akkor biztos nem tepernék érte. Én azt szeretem, ha küzdenek értem! Én sem szoktam az első csókra ugrani.

Mit vegyél fel? Valami vagány kis rucit,amibe jól látszik a popó, a cickó! Sok sikert, és ha rám hallgatsz, megvárod míg Ő kezdeményez, a pasiknak sem jön be, ha a Nő törtet!

Csók :)

2011. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minek kellene ezt megbeszélni? Nem csókolóztatok, ennyi. Majd máskor lesz rá alkalom. Szerintem, ha normális a gyerek, csak rájön magától is.


Mindenesetre ne vegyél föl kihívó ruhát. Ha igen, könnyű prédának fog tekinteni. REmélem nem a testeddel akarod meghódítani, mert abból csak annyi lesz a reakciója, hogy végre egy könnyűvérű nő. Szóval érted. Fő a tartás.

2011. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, most kapd le TE! :) Ez most tök komoly.
2011. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , aranyosak vagytok ! még most se tudom mit csináljk : S főleg h egyik komment meghazuttolta a másikat. : ) nembaj majd jön (: Köszönöm mégegyszer :P
2011. jan. 13. 12:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Az rendben van, amit itt írt valaki, hogy egy nőnek legyen tartása, a férfi küzdjön meg érte, de itt a hangsúly a "férfin" van és a "nőn".

Ők még kamaszok, valahol a gyerek és a felnőtt között.

Az egy dolog, hogy nem a nőnek kell tepernie, de egy bizonytalan kamasz srác esetében azért más a helyzet.

Ha te egyszer kikosaraztad, attól elmehet az önbizalma és nem biztos, hogy mer majd kezdeményezni továbbra is.

Lehet, hogy emiatt úgy gondolja, nem jön be neked, vagy hasonlók és nem akar nyomulós kis "szerencsétlen" lenni.

Szerintem mondd meg neki kerek perec, hogy mi volt a gond múltkor és miért utasítottad el, majd célozz rá, hogy ez nem azért történt, mert nem szeretnél komolyabbat tőle.

L/23

2011. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen ez is igaz. de tényleg nemtudom hogyha elhívom mit mondjak neki? nem csinálok magamból hülyét? vagy ha ő ellentmond mit mondjak rá??
2011. jan. 14. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!