Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom egy mesterszinesz?

Figyelt kérdés
Mar 3eve vagyok vele,sajos nem talkozunk tul sokat ugy hetnte 3szor kb.Velem mindig ngayon kedves,es a kozok ismerosokkel is.De van vele valami amit most vettem eszre mikor neha elfejtkezik a jelenletmrol,Pl:a hugaval nagyon csunyan lekezeloen banik+ha egyszer valki megserti SOHA nem bocsajt meg legyen akarmien jo barat es szandektalan a megbantas.Es amit meg most vettem eszre egy par elszolasabol,hogy szamara a nonek kotelessefe kiszolgalni a ferfit minden teren.De akkor 3evig megjatszota magat?Fontos h raebredjek az igazi jellemer,mert mar azon gondolkodunk hogy osszekotjuk az eltunket,es bisztos szeretnek lenni abban ,hogy mellete nem kell majd szenvednem
2011. jan. 13. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valahol olvastam egy jó mondást, miszerint az első randin figyeld, hogyan beszél a pincérrel, mert pár év múlva veled is úgy fog.


Nem kell hozzá mesterszínésznek lenni, hogy valaki kedves legyen heti 3 alkalommal. Nyilván fontos vagy neki, és amíg a kapcsolat friss, vagy a találkozások ritkák, egyfajta kivételezett helyzetben vagy. Ha viszont több időt tölt veled együtt, ugyanúgy fog viselkedni veled is, mint bárki mással, akit régebben ismer, vagy aki kevésbé fontos - vagyis úgy, amilyen az alaptermészete.


Ha össze akarod kötni valakivel az életed, előbb ismerd meg. Randizgatással ez sajnos nem megy, 3 év alatt sem.


Sok kitartást kívánok, és sok sikert!


N32

2011. jan. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen jó a gondolkodása és igaza is van a barátodnak.

Nem is értem miben játszotta meg magát?

2011. jan. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nélkül hogy fél évet vagy 1 évet együtt éltetek volna hülyeség egyáltalán gondolni is arra , hogy összekössétek az életeteket .

Főleg ha csak heti 3* találkoztok , nem pedig minden egyes nap sok-sok órát vagytok együtt .

Ebből a mennyiségű találkozásból még 3 év alatt se fogod úgy megismerni a párod mint akár 1-2 hónap együtt élésből .

2011. jan. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
en ertem amit irtok,de eppen azert akarjuk ossze kotni az eltunket hogy tobbet legyunk eggyutt.Sajnos igy semmi keppen nem tudjuk megoldani hogy eggyutt legyunk,nekem az egyetm neki a munka miatt.de azert koszonok minde jo tanacsot!
2011. jan. 13. 08:55
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem senki nem lenne olyannal, aki előtt nem adhatná önmagát

tehát a párod így 3 év alatt tuti nem színészkedik

2011. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
semmikeppen nem szeretnek roszat mondani a paromra,mert velem egy igazi uriember,csak latom h masokkal neha durva,es akkor nem ismerek ra.De remelem minden marad a regiben azzal ami ketton kozt van
2011. jan. 13. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!