Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyek ra egy sracot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek ra egy sracot akivel eddig csak baratok voltunk hogy megcsokoljon?

Figyelt kérdés

Regota tetszik nekem ez a srac de nemtudja mert csak baratok vagyunk.regebben sokat voltunk egyutt kozossegben.

Mit mondjak neki vagy hogyan vegyem erre ra?

Megbeszeltunk egy talalkozot szombatra kettesben. Segistetek!

L 15

F 16


2011. jan. 12. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Csókold meg te.
2011. jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csókold meg te aztán meglátod hogyan reagál esetleg akarja-e tovább folytatni... ha tetszett neki akkor látni fogod rajta ha meg nem akkor szívás
2011. jan. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gyaszmadar ***** válasza:
Ne csokold meg ha a srác is szerete volna akkor már megtette volna a lépéseket ne rontsd el a barátságotokat
2011. jan. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyetek valami olyan helyre ahol lehet valami enyhén alkoholos dolgot kapni, de nem egy puttó kocsmába, igyatok egy kicsit, csókold meg és ha nm tetszik neki akkor fogd rá az alkoholra.... Ha nem szoktatok ilyen helyekre járni akkor agyj neki beszélgetés közben egy hosszabb puszit az arcára közel a szájához, vagy megcsókol után vagy nem....
2011. jan. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még írta is, hogy 15-16évesek. Csak ne menjenek már alkoholizálni... majd még fogja is erre az érzéseit. Hát te igazán barbár vagy. Olyan fasza kis parishilton luvnyát csinálnál belőle, hogy öröm lenne nézni. Miért nem tanácsolod neki mindjárt, hogy egy véletlen botlással álcázva szúrjon bele egy heroinos tűt, majd amíg a földön fetreng habzó szájjal, vesse rá magát és csókolja szét. Majd ráfoghatja, hogy csak az újraélesztéssel próbálkozott. Öcsém!...


Rávenni semmiképp se próbáld... és szerintem nem is túl célszerű letámadni egy csókkal. Ha akarja, majd megteszi. Ha félénkebb, visszafogottabb típus, akkor rávezetheted, vagy kiderítheted, mi az ő álláspontja. De semmiképp se erőltesd rá a saját realitásodat!

Kérdezd meg, mi a véleménye az alábbiról (ami egyébként elég népszerű és vitatott topik):

Lehet-e fiú és lány között barátság?

Ha meghökkenten néz rád (valszeg elgondolkozik, mit akarsz), kacsints rá ;) Ebből érteni fogja. Ha ugyanúgy gondolja, mint te (és érti a jelet), akkor majd viszi tovább a vonalat. De én semmi esetre se javasolnám, hogy csókkal támadd le. Bár sok fiú van, aki szereti, ha a lány kezdeményez, mert nem egyértelműek a jelek és nem akar rontani stb, de ha nem akar többet, mint barátság, akkor még azt is tönkre teszed. Neked lesz kínos a szitu. 15éves vagy... tudom, hogy dolgoznak a hormonok, de még vagy 60-70éved van az első csókra (de legalább 10-20, hogy ne legyen túl késő)... légy türelmesebb! Mit fogsz élvezni az életben, ha mindent azonnal meg akarsz kapni, és mindent még 20 előtt? (Nem azt mondom, hogy ne csókolózz, csak tanulj meg mérlegelni és légy türelmes! Mindennek eljön a legmegfelelőbb pillanata)

2011. jan. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont az mondom, amit az első válaszoló. CSÓKOLD MEG TE!!!!!!!
2011. jan. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gyaszmadar ***** válasza:

mint mondtam ne csókold meg. 1 ne ronsd el a barátságot

2. én speciel az az egész csajozás dologban a meghóditást élvezem, ne vedd el a fiútol ezt a lehetöséget, küldj felé jeleket hogy tetszik neked de nehogy meg csókold mert akkor azt fogja gondolni hogy egy hüly.e pics.a vagy és még valószinüleg a barátságnak is annyi ha te is tetszel neki elöbb utóbb úgy is meg tudod az eredményét, de ha nem hát istenem és igy nem tudta meg az érzéseidet és igy nem kerültél kellemetlen helyzetbe. Az egyik kommentelö aki azt írta hogy igyatok alkoholt arra ne halgass mert valószinüleg csak igy tud pasit\csajt felszedni hogy öntudatlan állapotra ittatja az illetöt és utána meg szexel vele és másnap az alkoholra fogja.



Szóval lényeg a lényeg legyen tartásod

2011. jan. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!