Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miééért? Sose kapok választ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miééért? Sose kapok választ?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat,ha hosszúra sikerül a szöveg.


Szóval lassan 2éve van barátom.Már az elejétől fogva voltak vitáink,összeveszések,de mindig kibékültünnk.Ő nagyon hamar szerelmes lett belém,én nem igazán. Mindig ő hívogatott,ő jött hozzám,akár még titokban is. Sok ajándékot kaptam tőle,figyelmes is volt.Sosem csalt meg,nem jár bulizni,nem iszik.

Mikor 1hónaposak voltunk,már akkor azt mondta,hogy ő velem szeretné leélni az életét,össze szeretne költözni velem.

Aztán tett egy nagyobb lépést,elköltözött otthonról.Igaz pár utcával arrébb,de engem nagyon megviselt,mert tudtam,hogy lesznek köztünk változások emiatt. Lettek is,de nem olyanok,amit vártam.Közben a kezem is megkérte (bár nem vettem komolyan a korunkból adódóan)

Nyár végén megcsaltam,mással is találkoztam,ő néhány dologra rájött,meg el is mondták neki,de mégsem hagyott ott,mert azt mondta túlságosan szeret.(Volt,amikor ő könyörgött még akkor is)

Nekem még 2évem van a suliból,ő most fog végezni. Most olyan helyen lakik,ahol nem biztos,hogy maradhat.Voltak szakításaink,nem is kevés,és néhányszor azt mondta,hogy ő elköltözik innen,én meg elhittem.(A szakítások amúgy pár órásak max)

Na egyszer ugyanígy "vicceltem" vele egyet én is,azóta belátta,hogy rossz érzés.Megijedt,hogy elmegyek.

Na most,ugye ezen a helyen nem biztos,hogy maradhat,én meg teljesen belebetedtem,hogy mi lesz,ha elköltözik mégis.Ő rengetegszer elmondta,hogy nem fog,mert semmi sem fontosabb neki nálam,és amúgy is velem akarja leélni az életét,szóval nyugodjak meg.Mondta,hogy itt marad,keres munkát,és ha nem talál,akkor tovább jár suliba,aztán együtt megyünk tovább.

Sajnos még mindig nem tettem túl magam ezen. Mostanában amúgy is rosszul vagyok,egy ideje depresszióba estem...:(

Ma is viccelt,aztán teljesen letámadtam,hogy vegye észre magát,hogy senki se kíváncsi rá...ugye erre összevesztünk,aztán csak úgy köszönt el,hogy az arcomra adott puszit.

Egy nap amúgy többször is mondja,hogy szeret,és érzem is,meg tudom,hogy szavatartó,igazat mond.


De néha úgy érzem nem érdeklem,pedig minden nap találkozunk.Hétvégén mindig itt van,hétköznap is együtt utazunk,meg ahova megyek,oda elkísér,ha kell a hidegben vár.

De pl.van,hogy valamin kiakadok és írok neki egy smst,lecseszem,de mintha nem érdekelné annyira.Azt mondja ez nincs így,hanem elege van a sok hisztimből,mert hülyeségeken akadok ki.


2011. jan. 12. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nőjetek fel!
2011. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első kérdésedre (bár nem egészen értem a kérdést, gondolom arra vagy kíváncsi, miért van ez az egész cirkusz): Azért, mert a barátod valószínűleg elég szétszórt. Talán le kéne ülni és beszélni vele ezekről a dolgokról, de úgy komolyan.


A második kérdésedre: De igen, kapsz választ. Ez is egy válasz.

2011. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kapsz választ, szerintem jól becsüld meg, és próbálj uralkodni magadon, de nem árt, ha tényleg megbeszéled, hogyha te mondjuk valamivel nem értesz egyet vagy nem szereted ha csinálja, de higgadtan, és nem lecseszés formájában
2011. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
nem olvastam el a szöveget,de a válaszok alapján értelmetlen -.-
2011. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha megcsaltad..-.- legalább annyit tegyél meg érte hogy békén hagyod.. nem értem hogy tudja elviselni ezt a barátod és te hogy vagy képes még ezek után együtt lenni vele.Tisztán látszik hogy ti nem illetek össze.Egy párkapcsolat egyáltalán nem ilyen! a barátod 18-20 éves lehet te fiatalabb ugyebár de az agyi szintje egy 10 éves ragaszkodo anyuci kedvencéhez hasonlitható.. te megcsalod ő meg visszasirja magát hozzád. KABARÉ! szégyen
2011. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én megbecsülném az ilyen barátot. Én halálosan szeretem a barátomat, de ő az aki nem mondja soha hogy szeret, közel lakunk mégis csak heti 2x találkozunk, soha nem mond semmit, mondjuk hogy szépvagyok csak mondjuk csinálok magamról egy képet és akkor monddja hogy küldjem ást, mert rohadt széép. De.. ez olyan ritka mint a fehér holló. és kicsit már zavar is. de nem akarom hogy vége legyen szóval együt tudok vele élni, csak azért mondom, hogy ha ilyen fiúd va akkor besüld meg. Főleg hogy már tudja hogy veled akarja leélni az életét, az én fiúm meg még egy mozit se tervez egy hétnél előbbre mert "akármi közbejöhet"..
2011. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az hogy ide-oda költözne, nincs fix helye, hogy nem tudja suli, vagy munka, kap ide -oda, nincs meg a biztonságérzete.

az ilyen emberek hajlamosak ragaszkodni egy bnőjükhöz/barátjukhoz, mert ilyen bizonytalan életvitel mellett ő jelenti a biztos pontot az életében.

Ahogy éri az élet vihara, pl nem tudja azt sem meddig maradhat egy helyen, úgy változik a kedélye, vagy meg van ijedve, vagy pillanatnyilag elégedett, vagy megint előjönnek a jövőtől a félelmei, nos ez sugárzik ki a kapcsolatára és ezért ilyen veled.

pontosan olyan, ahogy éppen az élet vihara éri.

ha egyszer megtalálja a helyét az életben, akkor fog kiforrni ez a párkapcsolat, hogy stabil e.

jelenleg kapaszkodó vagy neki, akihez tartozhat.

eléggé elárvultnak tűnik a srác.

2011. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szereted te ezt a fiút?
2011. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mostmár igen! Bár van,amikor azt mondom,hogy most elég belőle egy kicsit.Ezt nem szakításra értem,hanem arra,hogy néha túlzásba visz pár dolgot.
2011. jan. 15. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!