Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Mire utalhat ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Mire utalhat ez?

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok van egy 16 éves barátom 7 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretem azt mondja ő is szeret ! De az elejétől kezdve nagyon sokat vitázunk ! többször is szakítottunk de ezek ilyen egy napos hülyeségek voltak és mindig ő kért bocsánatot ! Az utóbbi időben elég komolyra fordult a kapcsolatunk minden szempontból ! De van egy nagyon nagy gond :S elég rosszul viselkedik velem minden kis aproságon megsértődik kötekedik olyan mint ha provokálná a vitát oda jutottunk hogy 1 héten jó ha 2 napot jóban vagyunk ! Ha össze veszünk suliba kerül el megy melletem mint egy idegen mellet de utána még is ő hiv fel ! mondtam neki többször is ha szakitani akkar akkor nyugodtan mondja erre azt válaszolja ő nem akar szakitani azért mondom mert én akarok vele pedig ez nem igaz !!!

ha jóban vagyunk akkor oda jön csokolgat viccelődik stb...

szeretem szakitani nem akarok vele de ez még sem jó igy !


2011. jan. 12. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Komplexusokkal küzd, vannak már beidegződött reakciói bizonyos dolgokra, még ha nincs is túl nagy jelentőségük egy adott helyzetben.
2011. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szeret viszont, csak jó érzés neki, hogy valaki van mellette.

Velem és egyik exemmel ugyanez volt, amikor ennyi idősek voltunk.

Minden szarsággal fel tudott idegesíteni, mindenért őt hibáztattam és többre tartottam magam. Tervezgettünk eljegyzést meg összeköltözést is, közben pedig folyamatos konfrontációink voltak. Aztán egyszer csak végeszakadt az egésznek. Akkor szar volt, mert úgy hiányzott valaki mellőlem. De igazság szerint teljesen mindegy volt annak kiléte. Állítsd pihenőre! De érezze, hogy komolyan gondolod! Legalább egy hónap (ki kell tartanod) és figyeld a reakcióit. Én is kb egy hónapig próbáltam visszaállítani az addig jól megszokott állapotot. De nem a lány hiányzott (pontosabban nem kimondottan ő), hanem az a biztos, kényelmes állapot, meg a sex... ez a tini kor :) Ne ilyenkor akarjatok házasodni meg összeköltözni, mert legtöbbször csak ennyiről szól az egész ;)

2011. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi meg fogom probálni mert más lehetőséget nem látok :S

Csak valamien szinten parázok mert nagyon sérődékeny és lehet ez a szüneteltetés olyan mély nyomot fog benne hagyni hogy soha többé nem fogom fel kelteni az érdeklődését :S

2011. jan. 12. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!