Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak azzal a fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak azzal a fiúval aki messzze de nagyon messze van, hiányzik és csak a becenevét tudom!?

Figyelt kérdés
És még elérhetőséget sem adott! Nem tudom kiverni a fejemből!
2011. jan. 12. 05:02
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Na,most legalább tudod végre mit érezhetnek a Michael Jackson rajongók.

Bár neked 1%al jobbak az esélyeid,mint nekik.

2011. jan. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fülünyúl ***** válasza:
Ha elérhetőséget sem adott, azt se tudod kicsoda meg hol lakik, akkor mégis mit akarsz csinálni?
2011. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van,akinek rosszabb...Van,aki megismerkedett xy-nal,xy udvarolt neki,volt csók,randi,szex,járás,aztán jött a hidegzuhany.Na most aztán sokra megyek xy telefonszámával,meg címével,meg emailezhetek xy-nak,ha sz@rik rá.Ráaádsul úgy,hogy nem csak egy álomvilágban létezett,hanem valaha az enyém volt.

Szóval ébredj fel,és vigyázz ezzel a nagy rajongással!Sokszor azt sem érdemes szeretni,akiről azt gondolod,hogy ismered!

2011. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy még láthatom, de az csak nyáron fog bekövetkezni. Azt tudom hogy melyik városban lakik, csak éppen a pontos címét nemtudom.Megadtam az msn címem de nem volt hajlandó felvenni, de karácsonykor taliztunk, és azt mondta hogy felvett, de azóta már másik msn-je van.
2011. jan. 26. 04:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!