Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlik aztán előjön. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik aztán előjön. Miért ilyen hülye a kémia?

Figyelt kérdés
Egyszer úgy érzem, túl tudok lenni egy lányon, mert objektiven nézve tudom, hogy nem adott esélyt magának, hogy elmondjam, többet akarok. Máskor meg visszajönnek az első randi képei. Mit csináljak?
2011. jan. 11. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Keresd meg és beszélgess vele. Lehet, hogy már teljesen megváltozott, de az is lehet, hogy ő is sokszor gondol rád.
2011. jan. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vagy még jobban elküld, és akkor ilyen csúnya vége lett a dolognak
2011. jan. 12. 00:11
 3/4 anonim ***** válasza:
én is hasonlóan vagyok egy sráccal...én speciel ott tartok, hogy kezdek belebolondulni.....:(
2011. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj bele, sokat nem veszíthetsz..
2011. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!