Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire unszimpatikus ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire unszimpatikus ha egy fiú szemüveges?

Figyelt kérdés

Szemüveges vagyok, és nem elöszőr éreztem úgy, hogy a lányok sem vesznek komolyan. Nem vastag szódás üveges szemüvegen van. Többen is mondják, illik rám jól áll, meg jóképü vagyok. Ez szerintem nem igaz.


Mennyire taszító egy lánynak, ha egy szemüveges srácnak bejön, de a lányt esetleg zavarná, mert nem elég férfias.


Szerény észrevételem szerint nem járkálnak sürün szemüveges srácok barátnővel, főleg nem az én korosztályomban.


16F


2011. jan. 11. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Nem a szemüvegen múlik. Jártam egyszer egy pasival, szemüveges volt -- hát olyan kisugárzása volt... és nagyon jól is állt neki a szemüveg.


Ne aggódj, nem ezen múlik!

2011. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj a szemüveggel, főleg ha jól áll és jól nézel ki. Inkább a kisugárzásoddal lehet baj, hogy nincs önbizalmad.
2011. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 RaksashaGirl ***** válasza:
Az én fiúm is 16 és szemüveges... Majdnem fél éve járunk.. ;) Nem hinném hogy unszimpatikus lenne, igenis tud férfias is lenni.
2011. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Nekem tetszenek a szemüveges férfiak, bár ők picit idősebbek, mint te, de te sem maradsz örökké 16 :) Tudom, h ez így nem feltétlenül igaz, de intelligensebbnek tűnnek, mint a szemüveg nélküliek. :) Amúgy én is szemüveges vagyok, lehet tudat alatt emiatt elfogult vagyok, bár nem tom ez mennyire számít.

L/18

2011. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
húúú én teljesen odavagyok a szemüveges fiúkért, ha jól áll nekik. a mostani barátom is szemüveges (persze nem kizárólag ez alapján választok, de a szemüveg is közrejátszott abban, hogy felfigyeljek rá) ha illik az arcformádhoz és tényleg jól áll, akkor már csak meg kell tanulni viselni és a lányok odalesznek érted :) de ha nagyon zavar, akkor kipróbálhatod a kontaktlencsét is :)
2011. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Semennyire. Van, akinek kifejezetten jól áll.
2011. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Meséld már el nekem, hogyha a szemüveg gááááz, akkor miért akkora divat a napszemüveg? Sokszor olyankor is, amikor a nap sem süt? Jaaa, mert vannak olyan szemüvegek, amik jól állnak az embereknek...? Jé, igen! Én amúgy azokat szeretem jobban, amiknek alul egyáltalán nincs kerete... Szerintem amúgy egy 16 éves srácnak jól állhat az a vastag fekete műanyag kerete, designosabb, modern cucc, de nem tudom neked milyen az arcod, lehet neked inkább valami vékonyabb fém keretes való, próbálgasd! Jó oké, h azt mondják h jól áll a szemüveged, de mindenkinek ezt mondják, akinek nem áll rosszul. :D


Annyit tudnék tanácsolni, h menj el valami nagyobb optikába és próbálgass fel sok keretet. Ne 3at, hanem mondjuk 10et. Aztán menj át egy másikba, és ott is.. :D (Csak h ne rakjanak ki, h már az 50.ediknél tartasz és nem is akarsz venni.) Majd az egyiknél rájösz, h jééé jól nézek ki. Na, azt vedd meg. :D

2011. jan. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én barátom is 16, szemüveges és lassan egy éve vagyunk együtt, engem egyáltalán nem zavar. Szertintem az hogy ki mennyire férfias nem a szemüvegen múlik. De ha téged zavar a szemüveg hordj kontaktlencsét.
2011. jan. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az én barátom is 16 éves, és szemüveges:) egyszerűen imádom*-* Sajnos a sportolás miatt nemsokára átvált kontaklencsére:( persze úgy is ugyanúgy fogom szeretni, de eleinte biztos nehéz lesz megszokni

15/L

2011. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ha majd elég közel kerülsz valakihez, akkor nem azzal foglalkoztok majd, hogy miért vagy szemüveges( akkor úgyis leveszed). De mivel szükséged van rá az egészséged érdekében,( ezzel meg te ne foglalkozz kinek mi a véleménye róla,) te elégedett legyél, az arcod formájához illőt válassz! Különben is a szemüveg öltöztet, intelligens külsőt kölcsönöz. Az én 21 éves fiam is szemüveges már ovis kora óta, mindig is jól állt neki, hagytam, hogy ő válassza ki amelyik tetszett, ahogy állt rajta. Fel a fejjel! Légy optimistább!!
2011. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!