Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit? Kezdek elbizonytalanodni?

Figyelt kérdés

Jó tudom idióta kérdés + így nem lehet megmondani, de hátha...

Van egy osztálytársam(16f) aki még tavaly év elején mondhatjuk, hogy rám nyomult, én soha sem vettem komolyan ismerve az "előéletét"(gondolom értitek..) nem akartam + 1 lenni. Leszállt rólam, kb egy hónapig nyugi volt, de azóta folyamatosan azt "játsszuk", hogy ölelget, puszilgat, jön a "gyönyörű vagy" típusú szövegeivel VAGY épp rámszáll és napokig szivat valami teljesen random dologgal(pl "úristen hogy nézel ki van egy pattanás a homlokodon" és ilyesmik). Ezt kitartóan csinálja már kb 1 éve, de úgy, hogy tényleg minden nap jön vagy a "beszólással" vagy a "bókkal". Én vagyok az egyedüli, akit ilyen kitüntetett figyelemben részesít :D

Általában úgy vagyok vele, hogy csak jó szórakozás neki, de pl ma is egy pillanatra úgy éreztem, hogy ez már több.. csak kinéztem volna belőle, hogy nem ilyen torz módon fejezi ki magát + nem is tartom magam olyannak, akiért megéri ennyit "küzdeni". Tudom, hogy mindkettő lehetséges de szerintetek? (Nyilván az lenne a legjobb, ha elé állnék és megkérdezném TŐLE, de abban biztos vagyok ezek után, hogy rá nem számíthatok...)

16L


2011. jan. 11. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, ha nem képes normálisan megmondani, hogy mit akar, akkor nem gondolja komolyan a dolgot.
2011. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!