Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek neki az 1 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki az 1 éves évfodulóra? Tippek?

Figyelt kérdés
előre is köszi :)
2011. jan. 11. 19:33
 1/7 A kérdező kommentje:
ja amúgy fiúnak akarok venni.. bocsi ez kimaradt....:$
2011. jan. 11. 19:34
 2/7 anonim ***** válasza:
2 dl bort meg egy szivart
2011. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lepd meg vmi szexivel amit egyből használatba is tudtok dobni...Tuti tipp
2011. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, 30-án lesz 1 éve, hogy együtt vagyunk a barátommal:) azért én még ráérek kicsit gondolkodni, hogy mi lesz az ajándéka, mert aznap úgysem fogunk találkozni, és utána még egy jó darabig nem látjuk egymást( szülei miatt):( Én szerintem valami naptárat fogok összeállítani a közös képeinkből, vagy pedig egy albumot készítek, amibe beleírok mindent...azokat a mondatokat, amikkel mindig levesz a lábamról, azokat a szavakat, amikkel szerelmet vallott, a nagyon régi naplóbejegyzéseimet,beleteszem a mozijegyet, a színházbelépőt, a szív alakú követ, amit egyszerre láttunk meg a dunaparton, az összes képünket, ami csak van, mindegyikhez kommentárokat fűzök, meg ilyesmi:) És persze amikor sikerül neki átadnom, megköszönöm neki, hogy-ha személyesen nem is, de lélekben igen- mindig mellettem van, és hogy életem legszebb évét adta nekem. És persze hogy a legnagyobb vágyam, hogy mindig maradjon minden ilyen tökéletes:) remélem sikerült valami ötletet adnom:) igazából ami még ennél is jobb, az a közös program. Az emlék az mindig megmarad, akkor is, ha a tárgyi ajándékok már nincsenek meg. Sajnos nekünk ez nem nagyon kivitelezhető. Ilyen fél órákra látom csak havonta, és nem nagyon tudunk elmenni sehova:(

Na, már megint milyen jól fogalmaztam...-.-

14/L

2011. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Saját készítésű hógömb (víz, glicerin, befőttes üveg, kis figura, vagy laminált fénykép, csillámpor, hungarocel, sziloplaszt, akrill festék)


Nyomtasd ki egy közös képeteket, lamináltasd be.

Végy egy befőttes üveget (aranyosabb, ha kisebb, és nem megszokott formájú)

Egy darab hungarocelre ragaszd rá a laminált fotót, mint egy talapzatra ragasztó pisztollyal

Esetleg rakhatsz rá kis mütyűröket, szivecskét, stb. (csak fontos, hogy ha festett a mütyűr, a festék ne oldódjon vízben vagy glicerinben)

töltsd meg a befőttes üveget teljesen (1 rész víz, 1 rész glicerin - gyógyszertárban lehet kapni, nem drága-)

Tegyél a vízbe csillámport (fehéret, ha havas hatást akarsz) nem kell sok, mert különben nem látszik a kép (a glicerin azért kell, hogy a csillámpor ne tapadjon össze, és ne ülepedjen le olyan hamar.)

a hungarocelt, amire a képet ráállítottad, ragaszd bele a befőttesüveg fedelébe (akkora legyen a hungarocel, hogy rá tudd csavarni az üvegre a tetejét

Vegyél sziloplasztot (ablakok, akváriumok tömítésére használják, baumax stb helyeken lehet kapni, kell hozzá egy eszköz, amivel kinyomod)

tegyél bőven sziloplasztot a fedő szélére körbe

Aztán óvatosan csavard rá az üvegre.

Egy napig ne fordítsd meg.

Aztán, hogy szebb legyen akrill festékkel fesd be a fedelét.

:) remélem, tetszik az ötlet

én csak ott szúrtam el, hogy a műtyűrről leoldódott a festék, és pirosas lett a víz.

2011. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Yacht-ot.
2011. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen nagyon jó ötletek! a naptár is meg a hógömb is. megpróbálom :D
2011. jan. 12. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!