Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet? Ö 25/F en 23/L

Figyelt kérdés
Ma van a párom 25. születésnapja es sajna nem tudott magának semmi ajandekot valasztani mar napok ota (megkértem rá, mert nem akartam hülyeseggel meglepni), de meg sem akarok csak ugy elé allni üres kézzel, igy arra gondoltam, h elviszem öt este vacsorazni plusz elmondom neki, h mennyi örülök, h megismerhettem es h mennyire szeretem?
2011. jan. 11. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz és biztosan díjaznám.
2011. jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azu hogy elhívod vacsorázni és te fizeted a vacsit az elég rossz egy pasinak mikor étteremben vagy hasonló helyeken a nő fizet.....(enyhén picit ugymond megalázó)


Ezért ha nem is tudsz főzni akkor rendelj valami nagyon tuti kaját ízlésesen teríts meg pezsgő, vagy bor, vehetsz tejszínhab meg egy kis eper és a kaja után a csókot kezdhetitek egy közös eperrel amit a szádból adsz át neki egy darabkát a csókkal egybekötve....közben elmondhatod h milyen jó hogy ő van neked

2011. jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem megalázó a vacsora és az is jó, ha te fizetsz. Nagyon jó ötlet.

A fizetést meg úgy oldjátok meg, hogy a pénzt ő adhassa át a pincérnek, mert így illik. A többi nem lényeg.

Egyenjogúságban élünk, nem várhatja el minden nő, hogy a férfi fizessen mindent. Teljesen jól látod a dolgot, hogy te viszed el vacsorázni, ha egyszer főzni nincs kedved.

2011. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább rendelj valami kaját, az megalázó, ha a csaj fizet!

Meg este hívd át egy barátnődet, és csináljátok 3masban, az tuti be fog neki jönni:D

2011. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudok fözni viszont nem megoldhato, h a romantikus vacsi együtt otthon, mivel egyetemistak vagyunk,igy meg a szülökre vagyunk kicsit tamaszkodva...

Hmmm ezen most elgondolkodtam, h megalázo-e egy pasinak ha a nő fizet!Na de elvegre az ö szülinapja van es en vagyok az ajandekozo...ill. majd kap valami meglepit is az elkövetkezö napokban, de hat meg se legyen ez az este olyan mint a többi ezert gondoltam legalabb egy ettermi vacsira...

Volt mar h en fizettem es nem szolt erte...hmm...szerintem nem megalazó ha a szülinapjan en fizetek!

Vagy most akkor mi legyen???

2011. jan. 11. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!