Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatra vmi? Ez gyakori példa, tanácsok?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok, de sajnos csak baráti szinten vaggyok vele.Rengeteget beszélgetünk,nevetünk. És az lenne a gond, h ő tényleg csak barátként gondol rám, ugyanis volt már amikor a szerelmi ügyeit beszéltük ki.Másba szerelmes. Viszont szólni meg nem akarok neki, h "bocsi de szeretlek" mert félek h a barátságát is elveszteném. Vélemények, esetleg tapasztalatok?köszi a válaszokat előra is.
2011. jan. 10. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a barátságát elveszíted ezért. Ha igen, akkor örülj neki. De azt, hogy szerelmes vagy belé valahogy különlegesen kellen tudatni és nem látamadni vele, hogy bocs én szerelmes vagyok beléd. Ha viszont a lány mást szeretsz és nem jössz be neki, akkor sajnos nem lesz semmi, bármit csinálsz. De ettől még a barátság maradhat.
2011. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És mivan akkor ha van nála esélyed??Próbáld meg e-miatt biztos nem fogod elveszíteni a barátságát...Hameg igen, akkor nem valami jó barát az ilyen....Mondom, próba szerencse, majdcsak lesz valami.
2011. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
kapdle aztcső :) onantol wagyjártok wagyha nem akk legaláb smároltál egy joot :""D
2011. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, hogy sajnos biztos nincs nála esélyem, ugyanis anno amikor megismertem, én kezdtem az ismerkedést ,de a kikőtése az volt,hogy szivesen beszélget velem, de csak baráti alapon..arra gondoltam ,hogy oké, rendben, hátha az idő elteltével ugymond belémszeret. De sajnos azóta elég sok idő eltelt már, és ez nem következett be. És gondolom akinek már volt ilyen az tudja, hogy elég rossz érzés, lelkileg, hogy annyira szeretnéd, meg tökéletesen összeilletek, de mégse.:(
2011. jan. 10. 22:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Örülj akkor, hogy van egy jó barátod...
2011. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Velem ugyanez volt a helyzet nem rég. Hónapokig megőrültem egy csajért, aki csak barátként nézett rám. Osztálytársak vagyunk már évek óta de csak most vettem észre az utóbbi időben, mikor a közös órák miatt egyre többet voltunk együtt. Ő viszont sosem érzett többet barátságnál és elég rossz volt, amikor ezt tudatta is velem.


Az ellenszer az volt, hogy nem törődtem azzal hogy milyen sz@r érzés is, hanem kerestem egy másik lányt. Félre ne érts, nem vagyok csajozó típus és a mostani lány előtt még soha nem volt barátnőm, de ezzel a k*rva szerelmi bánattal a hátamon úgy gondoltam nincs más választásom, szóval csak megláttam az iskolában egy másik lányt, felvettem vele a kapcsolatot és most a barátnőm. Még mikor ismerkedtem a mostani barátnőmmel, akkor is sokszor éreztem úgy hogy soha nem fogok annyira senkit szeretni, mint az osztálytársamat és sokszor őrá vágytam a lány helyett, de ez elmúlt, ahogy végre életemben először tényleg megismertem valakit sokkal jobban, mint amennyire korábban csak képzeltem, hogy meg lehet embert ismerni.


17/F

2011. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, énis így próbálom mostanság, hogy keresgélek, de egyenlőre nem sok sikerrel.Két okbol is, az egyik,hogy nem vagyok egy nagy női álom, mármint külsőre, nem vagyok csúnya, de nem is egy álompasi, olyan középmezőny körül. A másik ok, hogy csak erre a lányra tudok gondolni,ha zuhanyzok, ha sétálok, elalvás előtt, órákon, mindig:S:(
2011. jan. 10. 23:11
 8/11 anonim ***** válasza:
JACK DANIELS biztosan segít:)
2011. jan. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Moszuke ***** válasza:

sportolj, olvass, foglald el magad.

vagy wowozz.

2011. jan. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hasonló cipőben jártam én is

rengeteget beszéltem a csajjal msn levelek stb...

egy nap elmesélte h újra szeretné kezdeni az exével

nekem iszonyat fájt (pedig tudtam h nem lehet köztünk semmi)

azt tanácsolom neked h csökkentsd a beszélgetések számát (nem azt mondom h soha csak h hébe-hóba) és járj el ismerkedni nekem így most tűrhetőbb

kitartás

22f

2011. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!